fbpx
czwartek, 29 lutego 2024

Jeśli szukasz najlepszych sposób na to jak poderwać faceta (znajomego lub nie), ale nie wiesz jak się do tego zabrać, dobrze trafiłaś! Mamy dla ciebie kilka niezawodnych trików, które wprowadza cię w tajniki sztuki uwodzenia.

1. Jak poderwać mężczyznę? Uwodzicielski wygląd

Uwodzicielski wbrew pozorom wcale nie oznacza wyzywający – przeciwnie! (taki działa raczej odstraszająco – chyba, że szukasz przygody na jedną noc) A więc jeśli pragniesz dowiedzieć się jak poderwać mężczyznę, trzymaj się tej zasady, aby nieco odkryć, ale jeszcze więcej pozostawić zakryte. Niezwykle ważne jest twoje samopoczucie: ubierz się tak, aby poczuć się pewnie we własnym ciele.

2. „A wszystko te czarne oczy…”

Jak poderwać i ściągnąć na siebie uwagę nieznajomego mężczyzny? Pamiętaj, że mężczyźni to łowcy: kochają polować i nie bawi ich łatwa zdobycz! Zacznij od kilku krótkich spojrzeń rzucanych w jego kierunku. Jak tylko uda ci się podchwycić jego spojrzenie, przytrzymaj je na kilka sekund, następnie opuść swój wzrok.

Powtórz tą sztuczkę dwu lub trzykrotnie.

Jeśli w pewnym momencie mężczyzna zacznie intensywnie ci się przyglądać – gratulacje, o to chodziło, udało ci się zdobyć jego uwagę! Teraz nadszedł czas na wycofanie się: przestań spoglądać w jego kierunku zupełnie go ignorując. Po kilkunastu minutach ponownie spójrz na niego próbując spotkać jego wzrok.

Postępuj w myśl zasady: dwa kroki do przodu, jeden do tyłu, czyli najpierw okazuj swoje zainteresowanie, a potem na chwilę wycofaj się. Ten rodzaj flirtu zwykle bywa bardzo skuteczny, odnosi się bowiem do drzemiącego w każdym mężczyźnie pierwotnego instynktu zdobywcy:)

3. Mowa ciała

Czy wiedziałaś, że sztuka uwodzenia to ponad 90% mowy ciała, a tylko 10% wypowiadanych słów?

Bodźce wizualne, wysyłane przez twoje ciało, mówią mężczyznom więcej niż słowa. A więc pozwól przemówić swojemu ciału: ono wie jak poderwać mężczyznę! Subtelne, jakby przypadkowe gesty uwydatnią twoje kobiece atrybuty i zachęcą go do działania.

Zmysłowa mowa ciała:

  • pozycja „otwarta”: wyprostowane plecy, głowa uniesiona, lekko przechylona na bok
  • bawienie się włosami, nóżką od kieliszka itp.
  • splatanie nóg (nie wolno krzyżować ramion – oznacza blokadę)
  • zwilżanie ust językiem
  • przygryzanie warg

4. Sztuka konwersacji

Gdy mężczyzna do ciebie podejdzie, zwróć swoje ciało w jego stronę i lekko pochyl do przodu. W trakcie rozmowy w pełni skoncentruj się na swoim rozmówcy i poświęć mu cała swoją uwagę.

Jeśli chcesz wywrzeć na nim dobre wrażenie, w pierwszych chwilach waszej znajomości powstrzymaj się od jakiegokolwiek narzekania i krytykowania. Zamiast tego skup się wyłącznie na pozytywach, bądź pogodna i wesoła.

5. Siła dotyku

Załóżmy, że wasza znajomość ma się doskonale: świetnie wam się ze sobą rozmawia i dobrze czujesz się w jego towarzystwie. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poderwać mężczyznę i całkowicie go sobą oczarować, wykorzystaj siłę dotyku.

W trakcie rozmowy, np. podkreślając znaczenie swoich słów, dotknij jego ramienia lub dłoni. Twój dotyk ma moc uwodzenia: w ten prosty, ale jakże skuteczny sposób wysyłasz sygnał, ze jesteś gotowa na kontynuowanie waszej znajomości.

 

Poprzedni

Domowa winoterapia dla pięknej i jędrnej skóry

Następny

Wcierki do włosów na każdy problem

Zobacz również to: