Podróże w krainie wyobraźni


Barbie

Przygotowania do letnich wyjazdów pochłaniają niemało czasu. Podczas, gdy dorośli kompletują turystyczny niezbędnik, układając go pieczołowicie w bagażu, dzieci znoszą całe sterty pluszaków, książeczek, lalek i samochodzików, które mogłyby wypełnić każdą wolną przestrzeń walizek. Gdyby taka była :). Dlatego zanim zaczną się zabawkowe negocjacje warto pobawić się z dzieckiem w przygotowania.

Zabawa w podróżowanie

Samochodem, samolotem czy łodzią? Z rodziną czy przyjaciółmi? W zabawowych podróżach wszystko jest możliwe. Ulubiony środek lokomocji, towarzystwo, a przede wszystkim kierunek. W zabawie nie ma ograniczeń, więc wymarzone wakacje można odgrywać do woli. Zabawa w podróżowanie to też świetna okazja do tego, by przygotować dziecko na to jak ta realna wyprawa będzie wyglądała – ile potrwa i co w jej trakcie będzie można zobaczyć i przeżyć. Lot samolotem jawi się dziecku bardziej jako niebezpieczna eskapada niż fascynująca przygoda? A może opowieść o pracy pilota i odgrywanie pokładowych scenek z udziałem Barbie Pilotki przekona pociechę do tego środka transportu?

Barbie

Trzy lalki i nieskończenie wiele historii

Gdy ta realna walizka, gotowa do wyjazdu pęka w szwach, warto ograniczyć wybór zabawek do tych najbardziej uniwersalnych. Trzy ulubione lalki + nieograniczona wyobraźnia wypełnią nawet najdłuższą podróż i każde deszczowe popołudnie. A jeśli dodamy do tego jeszcze całą gamę akcesoriów (które zapewne zmieszczą się w walizce ulubionej lalki), to scenariusze zabaw nie będą miały końca. Barbie w podróży? A może to stewardessa chwytająca wolne chwile po transatlantyckim locie? Wyjazd przyjaciółek w tropiki? Może podróż służbowa, podobna do tych, które odbywają rodzice? Trzy lalki a nieskończenie wiele historii do opowiedzenia.

Lalki dla Michasia i Natalki

Lalki tylko dla dziewczynek?! Nic podobnego. Chłopcy chętnie dołączą do zabawy. Tym bardziej jeśli będą mogli odgrywać wymyślone historie męskim bohaterem – znanym podróżnikiem. Nastolatkiem na pierwszej samotnej wyprawie? A może uznanym fotografem szukającym plenerów do kolejnych sesji? Wystarczy odrobina inspiracji i zachęty, trochę swobody i wolnego czasu, a dzieci same stworzą świat swoim bohaterom.

Barbie

Z myślą o małych wielbicielach niesamowitych przygód i rodzinnych eskapad została stworzona linia zabawek do serialu Barbie™ Dreamhouse Adventures (emisje na kanale MiniMini+ i Netflix), w której dzieci odnajdą swoich ulubionych bohaterów. Szeroki wybór postaci sprawi, że zabawa, nie tylko w podróżowanie, nie będzie miała końca.

Poprzedni Kick the Tick® Max Repelent Plus – spray chroniący przed kleszczami, komarami i meszkami
Następny Ukrywasz niedoskonałości skóry? Odkryj jak skutecznie możesz z nimi walczyć