fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

#NicDoUkrycia #tołpa

W Europie trądzik dotyczy ponad połowy osób dorosłych. Z niedoskonałościami walczą głównie kobiety. Często trudno znaleźć faktyczną przyczynę trądziku. Stan skóry zależy od wielu czynników, takich jak m.in.: hormony, stres, zła dieta, czy zanieczyszczenie powietrza. A to jak wyglądamy, ma wpływ na to, jak postrzegają nas inni oraz jak sami o sobie myślimy.

Sprawdź, jak powinna wyglądać Twoja codzienna pielęgnacja z dermokosmetykami z linii tołpa dermo face sebio. Potrafią wiele. Mamy na to dowody.

Mówiąc o codziennym zapobieganiu niedoskonałościom, mamy na myśli pielęgnację, która pomoże ochronić skórę przed niespodziewanymi i niechcianymi zmianami. Od zawsze powtarzamy, że najskuteczniejszy sposób pielęgnacji to systematyczność i konsekwencja. Walcząc z problemami skóry często zapominamy, że tak jak my również i ona, potrzebuje czasu na regenerację. Przy dobrze zaplanowanej pełnej pielęgnacji i odpowiednio dobranych dermokosmetykach, małymi krokami możemy dojść do wielkiego efektu.

Właściwa pielęgnacja skóry z niedoskonałościami w 5 krokach:

1. Oczyszczanie, na które składa się:
• dokładny, ale delikatny demakijaż przy użyciu płynów micelarnych, np. tołpa dermo face sebio, normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu
• mycie żelem z wodą np. tołpa dermo face sebio, normalizujący żel do mycia twarzy

2. Tonizacja. Dla dopełnienia efektywnego oczyszczania wybierz tonik, który oprócz przywrócenia naturalnego pH skóry, zwęża pory i normalizuje pracę gruczołów łojowych, np. tołpa dermo face sebio, normalizujący tonik matujący

3. Krem na dzień. Ograniczy wydzielanie sebum, ma działanie bakteriostatycznie, matuje skórę i jednocześnie nawilża, np. tołpa dermo face sebio, normalizujący krem nawilżający

4. Pielęgnacja nocą. Oprócz normalizacji pracy gruczołów łojowych, nocne kosmetyki powinny działać mikrozłuszczająco. Regeneracja jest równie ważna podczas snu. Użyj naszej nowości: tołpa dermo face sebio+, korygujący niedoskonałości CICA-KREM. Przyspiesza eliminację przebarwień, długotrwale normalizuje do 24h.

5. Dodatkowe wsparcie. Minimum raz w tygodniu stosuj peeling i maseczkę, a efekty Twojej pielęgnacji zobaczysz szybciej i utrzymają się na dłużej. Użyj np. peeling tołpa dermo face sebio, peeling 3 enzymy, który eliminuje uporczywe i nawracające niedoskonałości i ogranicza wydzielanie sebum o 74% zaraz po zastosowaniu. A do tego pięknie pachnie!

Pamiętaj o nawilżaniu

Nadmierne wysuszenie skóra odbiera jak atak. We własnej obronie zaczyna produkować coraz więcej sebum. Z jednej strony skóra się błyszczy, a z drugiej jest ściągnięta i podrażniona. Jeśli odczuwasz nadmierne wysuszenie, użyj głęboko nawilżającego serum-booster z linii tołpa dermo face hydrativ.

#NicDoUkrycia

Zobacz jak poprawił się stan skóry dziewczyn, które podjęły wyzwanie i testowały dedykowany zestaw dermokosmetyków z linii sebio. Jakie były efekty? Przede wszystkim widoczne 😊 To nie sukces jednego kosmetyku. Zadziałał dobrze dobrany pełny plan pielęgnacyjny.

„Nie podejrzewałam, że kiedykolwiek będę mogła wyjść z domu bez makijażu, a teraz jest to możliwe! Nie jestem w stanie opisać jak bardzo szczęśliwa jestem z obecnego stanu cery. Przez te trzy miesiące, moja cera zdecydowanie wyciszyła się i ukoiła. Twarz jest wygładzona, bez grudek i zablokowanych porów” – mówi Kasia, jedna z ambasadorek sebio.

tołpa

Sprawdź sama i dopasuj pielęgnację do swoich potrzeb https://sebio.tolpa.pl/

Dermoskometyki tołpa sebio opierają się na dwóch podstawowych składnikach aktywnych, które zostały tak dobrane, aby skutecznie oczyszczać skórę i przyspieszyć eliminację problematycznych niedoskonałości: torf tołpa, który m.in. wzmacnia odporność skóry, przyspiesza regenerację i odbudowę skóry, ma działanie antyoksydacyjne i bakteriostatyczne oraz kompleks siarczanu cynku i oligosacharydów (Phycosaccharide) – reguluje wydzielanie sebum i oczyszcza pory, redukuje podrażnienia i rozwój trądziku, redukuje ilość i wielkość niedoskonałości. Efekty działania dermokosmetyków sebio zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

KONKURS. Wygraj z niedoskonałościami.

Jeśli tołpa dermo face sebio jest także Twoim małym, wielkim odkryciem, weź udział w naszym konkursie i wygraj: voucher lotniczy lub zestaw tołpa dermo face sebio.

Poprzedni

Podróże w krainie wyobraźni

Następny

Trend na lata – skuteczna i stylowa ochrona przed słońcem

Zobacz również to: