fbpx
czwartek, 25 kwietnia 2024

Jako ludzie jesteśmy gatunkiem zagrożonym – przez komary, meszki i kleszcze, które coraz skuteczniej uprzykrzają nam nie tylko urlop, ale nawet niewinny spacer do parku. Skoro jesteśmy w stanie wojny, powinniśmy starannie dobierać oręż i ochronę, bo strategię właściwie już znamy: w pewnym stopniu sprawdzają się zalecane przez ekspertów jasne ubrania i szczelne okrycie ciała. A po powrocie do domu – uważne obejrzenie każdego skrawka skóry w poszukiwaniu najgroźniejszego z przeciwników, czyli kleszcza.

Nie jesteśmy też zupełnie bezbronni, jeżeli chodzi o odstraszanie. Na rynku mamy sporo repelentów – sztuką jest wybrać taki, który nam przy okazji nie zaszkodzi. Warto sięgnąć po eksperta – Kick the Tick® Max Repelent Plus. W serii jest również zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy.

Kick the Tick® Max Repelent Plus to spray, który skutecznie chroni przed kleszczami, komarami i meszkami

Trójskładnikowa formuła działa odstraszająco na owady i kleszcze, zakłócając równocześnie ich receptory czuciowe. Zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin w przypadku komarów i meszek i do 2 godzin – jeżeli chodzi o kleszcze. Nie zawiera DEET. Może być stosowany u dzieci od 3. roku życia. Stosuje się go bezpośrednio na skórę.

Jego skład to kombinacja syntetycznych i naturalnych składników o działaniu odstraszającym owady i kleszcze. Ikarydyna zaburza funkcjonowanie receptorów czuciowych kleszczy. Citrodiol i Butyloacetyloaminopropionian etylu mają działanie odstraszające.

Zalety preparatu Kick the Tick® Max Repelent Plus:

• skład oparty na trójskładnikowej formule,
• zawiera naturalne wyciągi roślinne,
• ma przyjazny profil toksykologiczny,
• nie zawiera DEET,
• odstrasza kleszcze, komary i meszki,
• działa do 4 godzin,
• można go stosować u dzieci od 3. roku życia.

Ceny (odpowiednio) – ok. 15 zł (200 ml) i 12 zł (90 ml)

Podmiot odpowiedzialny: ICB Pharma

www.kickthetick.pl

Poprzedni

Cudownie letni i soczysty box BeGlossy ,,Owocowe Odkrycia”

Następny

Podróże w krainie wyobraźni

Zobacz również to: