fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Jak zaprosić na randkę przypadkowo poznaną dziewczynę? Decydujące znaczenie ma kilka pierwszych minut rozmowy, ponieważ tylko tyle wystarczy, aby dziewczyna wyrobiła sobie wstępne zdanie na twój temat. W ciągu tych kilku krótkich chwil, możesz wiele zyskać, ale i równie wiele stracić. Jak wiec umiejętnie zagadać do dziewczyny?

Wielu facetów poznając dziewczynę od razu przechodzi w tryb podrywu. Błąd! Nie umówisz się z dziewczyną na randkę bezpardonowo uderzając do niej. Poczuje się przyparta do muru i zapewne nic z tego nie wyjdzie. Na początku nie chodzi bowiem o flirtowanie i uwodzenie, ale o stworzenie miłej i swobodnej atmosfery.

Jak zaprosić na randkę? 6 ważnych wskazówek

  1. Po pierwsze – zapytaj ją O NIĄ: o to, czym się zajmuje, gdzie pracuje lub gdzie się uczy itd. Wskazane są wszystkie pytania, które zwykle zadajemy poznając innych ludzi. Gdzie tkwi haczyk? Otóż słuchając jej, musisz w stu procentach skupić się jej słowach i poświecić jej całą swoją uwagę. Musisz wyglądać na szczerze zaciekawionego rozmową – ale nie tylko dlatego, że tak wypada, lecz aby pokazać jej, że to co mówi, jest dla ciebie szczególnie ważne. Wszelkie twoje uwagi typu: „to brzmi ciekawie”, „powiedz coś więcej na ten temat” – pomogą jej otworzyć się i poczuć swobodnie w twoim towarzystwie.
  2. Po drugie: znajdź coś, co was łączy. Jeśli np. mówi, że interesuje się malarstwem, możesz powiedzieć, że malowanie zawsze było twoim marzeniem, ale twoja ostatnia przygoda z farbami zakończyła się abstrakcją na koszuli sąsiada mieszkającego piętro niżej. Innymi przykład: jeśli mówi, że pracuje w jakiejś firmie, powiedz, że wiele słyszałeś o tym miejscu itp. itd.
  3. Po trzecie – jeśli umiejętnie rozegrasz tą rozmowę, dziewczyna powinna być już zainteresowana tym, by lepiej cię poznać. To dobry moment by opowiedzieć jej kilka słów na swój temat.
  4. Po czwarte – pokaż jej jak bardzo cenisz jej towarzystwo, mówiąc np.: „cieszę się, że cię poznałem”.
  5. Po piąte: porozmawiaj o miejscu lub osobach dookoła was (to temat-pewniak: łatwy, a zarazem dający pole do popisu ). Na przykład, jeśli poznaliście się w kafejce, zapytaj, którą kawę lubi najbardziej pić w tym miejscu. itd. Chodzi o to, by poczuła się zauważona, doceniona i wyjątkowa.
  6. Po szóste: powiedz jej jakiś komplement. Zapewne wywarłeś już na niej pozytywne wrażenie i udało ci się zyskać jej sympatię. I tu wielu facetów popełnia błąd: poprzestają na tym, że dziewczyna dobrze się bawi, śmieje i generalnie miło spędza czas, a w konsekwencji ona zaczyna traktować ich jak starego, dobrego KUMPLA. Aby tego uniknąć, musisz jej teraz pokazać, że jesteś zainteresowany nią jako KOBIETĄ. Jak to zrobić? Bardzo prosto: komplementując ją.

W jaki sposób powiedzieć dziewczynie komplement?

Skup się na cechach charakteru i i jej umiejętnościach. Nigdy przenigdy nie komplementuj seksualnych atrybutów nowo zapoznanej dziewczyny! W trakcie rozmowy:

  • nie przeginaj! Umiejętnie przeplataj prawienie komplementów z prowadzoną rozmową.
  • słuchając jej, patrz w jej oczy, utrzymuj kontakt wzrokowy (ba, wręcz zatrać się w jej oczach;) Głębokie spojrzenie to jeden z najsilniej działających na kobiety afrodyzjaków.

Jeśli skrupulatnie wykonałeś wszystkie kroki, umówienie się na randkę powinno być już tylko formalnością.

Poprzedni

Cukrowy peeling do ciała Zielona herbata – Fresh&Natural

Następny

Kurkuma Piperyna – dodaje życiu smaku

Zobacz również to: