fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Pocałunek to strategiczny moment, który decyduje o tym, czy zostaniesz zdyskwalifikowany, czy też relacja będzie mieć ciąg dalszy. Niestety, wielu mężczyzn NIE POTRAFI DOBRZE CAŁOWAĆ! Niezależnie od wieku, wykształcenia, a nawet doświadczenia. Ironia polega na tym, że większość mężczyzn uważa, że są świetni w tej dziedzinie, jednakże doświadczenie wielu kobiet temu przeczy!  A zatem, jak się całować?

Zwolnij tempo

Załóżmy, że jesteście sami, spędzacie razem przyjemnie czas i czujesz, że zbliża się odpowiednia chwila. Nie rzucaj się jednak od razu na dziewczynę! Zanim ją pocałujesz, musisz wpierw zbudować odpowiednią atmosferę.

Jak zatem to zrobić?  Przede wszystkim zwolnij tempo: obniż tonu swojego głosu, zacznij mówić ciszej i wolniej. Gadatliwość nie jest romantyczna. Kilkakrotnie zerknij na jej usta, dzięki czemu uświadomisz jej swoje intencje (i tu jedna uwaga: nie oblizuj się przy tym, to NIE JEST pociągające)

Nawiąż kontakt wzrokowy

Jej oczy powiedzą ci wszystko! Nawiąż z nią kontakt wzrokowy – jeśli utrzyma twoje spojrzenie przez mniej więcej pięć sekund, możesz przejść do kolejnego etapu. Jednakże, jeśli szybko odwróci swój wzrok, przypuszczalnie nie jest jeszcze zainteresowana pocałunkiem (wróć do punktu pierwszego i spróbuj jeszcze raz!)

Dotyk

Delikatny, czuły dotyk to gra wstępna pocałunku. Sprawia, że dziewczyna mięknie i staje się gotowa na więcej. W trakcie rozmowy zacznij delikatnie gładzić jej rękę. Przesuń dłonią w kierunku jej szyi, a następnie pobaw się jej włosami, owijając ich końce wokół swoich palców. Twój dotyk powinien być zmysłowy – czyli zdecydowany i pewny siebie.

Jeśli dziewczyna nie uchyla się przed kontaktem fizycznym, możesz przyjąć, że sprawia jej to przyjemność, a tym samym jest gotowa na dalszy krok!

Budowanie napięcia

Aby mistrzowsko zbudować napięcie, zacznij od serii kilku krótkich pocałunków. Całuj jej policzek, szyję i kark, przy czym pocałunki powinny być niczym muśnięcia, delikatne i przelotne.

Grzechy główne mężczyzn: absolutnie zabronione jest lizanie kobiety po twarzy, wystawianie języka, obślinianie jej, otwieranie ust jak ryba.

Jak się całować?

Jeśli starannie przestrzegałeś powyższych wskazówek jak się całować i niczego nie schrzaniłeś, twoja dziewczyna powinna być już gotowa, aby iść na całość.

Jednakże, jeżeli aspirujesz do tytułu mistrza pocałunku, podrażnij się z nią teraz delikatnie trącając jej usta swoimi. Taktyka ta podnieci ją tak bardzo, że sama zacznie domagać się twoich ust! A o tym właśnie marzyłeś, prawda?

Czy czujesz przyspieszone bicie jej serca, szybki i gorący oddech, widzisz rozchylone usta? Jeśli tak, to nadszedł czas na wielki finał. Ułóż swoją lewą dłoń na plecach dziewczyny przysuwając ją do siebie – na tyle mocno, aby mogła pewnie się na tobie oprzeć. Prawą rękę połóż na jej kark. Następnie przechylając lekko głowę zbliż wasze usta do siebie.

Teraz nadszedł moment, w którym ona będzie dyktować warunki: tempo, intensywność i głębokość pocałunku. Całując ją, nie używaj języka, dopóki ona sama nie zacznie tego robić. Nie ma nic gorszego dla całującej się kobiety niż facet, który próbuje udusić ją swoim językiem! Równie odrzucające jest ślinienie się, gryzienie i zbyt moce wpijanie się w usta. To może efektownie wyglądać na filmach XXX, ale w prawdziwym życiu jest inaczej.

I jeszcze jedna uwaga. Mimo, że kwestie, które zamierzamy zaraz poruszyć, wydają się być oczywiste, na wszelki wypadek zostawimy je tutaj: zanim rozpoczniesz swoją praktykę całowania, twoim naczelnym obowiązkiem jest zadbać o higienę jamy ustnej i świeży oddech.

Niestety, wiele osób zdaje się nie pamiętać o tym, że higiena to podstawa romantyzmu! Nie bój się dentysty, usuń kamień nazębny, użyj nici dentystycznej i płynu do płukania ust. Jeśli twój oddech będzie nieświeży, na nic zda się najlepsza nawet technika całowania!

Jeśli uda ci się zastosować te wskazówki, zostaniesz mistrzem pocałunków, a smak twoich ust na długo pozostanie w jej pamięci. No i z pewnością umówi się z Tobą na kolejną randkę!

 

Poprzedni

Bezcenny dar

Następny

BeGlossy “Odkryj w sobie Lato” by Coca-Cola

Zobacz również to: