fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Tak, rozmiar ma znaczenie: stereotypy kulturowe związane z wielkością penisa nie biorą się znikąd – w każdym z nich tkwi bowiem ziarenko prawdy. Nie oznacza to jednak, że mniej hojnie obdarzeni przez naturę panowie są zdyskredytowani w sypialni! Jest wręcz przeciwnie. Jak to możliwe?

Rozmiar ma znaczenie, ale…

Statystyki ujawniają, iż panowie ogarnięci obsesją rozmiaru często bywają świetnymi kochankami: w sypialni wymagają od siebie znacznie więcej, niż inni mężczyźni. Co więcej, za wszelką cenę starają się zaspokoić swoją partnerkę, udowadniając i sobie i jej własną sprawność seksualną.

Jeśli do tego zapału dołączy solidna porcja wiedzy na temat technik seksualnych oraz wyważona porcja zdrowego rozsądku, sukces w sztuce miłości gwarantowany – pomimo wielkości!

Właściwa pozycja seksualna

Jako, że rozmiar ma znaczenie, odpowiednia pozycja seksualna to klucz do sukcesu. Jej wybór powinien zależeć nie tylko od indywidualnych upodobań i atmosfery chwili, ale i przede wszystkim od intymnej anatomii kochanków.

Mężczyźni mniej hojnie obdarzeni przez naturę powinni wybierać pozycje, które pozwalają na bardzo głęboką penetrację oraz dostarczają intensywnych bodźców.

Wśród takich pozycji wymienia się:

• Pozycja klasyczna. Jest to pozycja w której kobieta leży na plecach, nogi ma ugięte i przyciągnięte do piersi lub zarzucone na ramiona mężczyzny. Pozycja ta zapewnia maksymalne doznania – pozwala na bardzo głęboką penetrację.

W tej pozycji rozmiar ma znaczenie kolosalne: zbyt długi członek może być nawet niebezpieczny, szczególnie w przypadku kobiet z wąską miednicą!

• Pozycja na jeźdźca – duża mnogość odmian tej pozycji dodatkowo intensyfikuje wrażenia.

• Pozycja od tyłu – jest to pozycja, w której kobieta opiera się o podłoże pochylona do przodu, a mężczyzna klęczy lub stoi z tyłu trzymając partnerkę za biodra.

Jak powiększyć penis?

Metody powiększenia penisa są kontrowersyjnym tematem. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że próby powiększenia penisa są bezskuteczne, jednak z drugiej strony wielu zarzeka się, iż obserwuje znaczną poprawę. Szczególne efekty ma przynosić regularnie wykonywane masaże z użyciem specjalistycznego kremu.

Masaże te mogą stać się jeszcze bardziej skuteczne, jeśli będzie je wykonywać ukochana partnerka. I nieistotne jest tutaj, czy rozmiar ma znaczenie, taki masaż może być świetną grą wstępną dla obojga partnerów!

Aby wykonać taki masaż, należy zaopatrzyć się w odpowiedni krem, który nie tylko uprzyjemni doznania, ale i pobudzi ukrwienie.

Wiele osób, dla których rozmiar ma znaczenie, poszukuje niechirurgicznych metod powiększenia penisa. Warto je wypróbować, ale podchodząc do nich z umiarkowanymi oczekiwaniami. I najważniejsze – nie tracąc z pola widzenia wszystkich tych innych czynników, które składają się na udane życie seksualne.

Poprzedni

Między nami pingwinami

Następny

Toksyczna zazdrość. 3 sposoby na uwolnienie się od zazdrości

Zobacz również to: