Czy rozmiar ma znaczenie? 3 techniki na powiększenie


Czy rozmiar ma znaczenie www.wyspa-kobiet.pl

Tak, rozmiar ma znaczenie: stereotypy kulturowe związane z wielkością penisa nie biorą się znikąd – w każdym z nich tkwi bowiem ziarenko prawdy. Nie oznacza to jednak, że mniej hojnie obdarzeni przez naturę panowie są zdyskredytowani w sypialni! Jest wręcz przeciwnie. Jak to możliwe?

Rozmiar ma znaczenie, ale…

Statystyki ujawniają, iż panowie ogarnięci obsesją rozmiaru często bywają świetnymi kochankami: w sypialni wymagają od siebie znacznie więcej, niż inni mężczyźni. Co więcej, za wszelką cenę starają się zaspokoić swoją partnerkę, udowadniając i sobie i jej własną sprawność seksualną.

Jeśli do tego zapału dołączy solidna porcja wiedzy na temat technik seksualnych oraz wyważona porcja zdrowego rozsądku, sukces w sztuce miłości gwarantowany – pomimo wielkości!

Właściwa pozycja seksualna

Jako, że rozmiar ma znaczenie, odpowiednia pozycja seksualna to klucz do sukcesu. Jej wybór powinien zależeć nie tylko od indywidualnych upodobań i atmosfery chwili, ale i przede wszystkim od intymnej anatomii kochanków.

Mężczyźni mniej hojnie obdarzeni przez naturę powinni wybierać pozycje, które pozwalają na bardzo głęboką penetrację oraz dostarczają intensywnych bodźców.

Wśród takich pozycji wymienia się:

• Pozycja klasyczna. Jest to pozycja w której kobieta leży na plecach, nogi ma ugięte i przyciągnięte do piersi lub zarzucone na ramiona mężczyzny. Pozycja ta zapewnia maksymalne doznania – pozwala na bardzo głęboką penetrację.

W tej pozycji rozmiar ma znaczenie kolosalne: zbyt długi członek może być nawet niebezpieczny, szczególnie w przypadku kobiet z wąską miednicą!

• Pozycja na jeźdźca – duża mnogość odmian tej pozycji dodatkowo intensyfikuje wrażenia.

• Pozycja od tyłu – jest to pozycja, w której kobieta opiera się o podłoże pochylona do przodu, a mężczyzna klęczy lub stoi z tyłu trzymając partnerkę za biodra.

Jak powiększyć penis?

Metody powiększenia penisa są kontrowersyjnym tematem. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że próby powiększenia penisa są bezskuteczne, jednak z drugiej strony wielu zarzeka się, iż obserwuje znaczną poprawę. Szczególne efekty ma przynosić regularnie wykonywane masaże z użyciem specjalistycznego kremu.

Masaże te mogą stać się jeszcze bardziej skuteczne, jeśli będzie je wykonywać ukochana partnerka. I nieistotne jest tutaj, czy rozmiar ma znaczenie, taki masaż może być świetną grą wstępną dla obojga partnerów!

Aby wykonać taki masaż, należy zaopatrzyć się w odpowiedni krem, który nie tylko uprzyjemni doznania, ale i pobudzi ukrwienie. Przykładem kremu jest PENILARGE GEL. Producent zapewnia, że produkt nie tylko powiększa i wydłuża penis, ale i gwarantuje dłuższą erekcję i silniejsze doznania.

Innym polecanym na forach internetowych produktem są tabletki powiększające penisa MAN COMPLETE – uchodzą za najskuteczniejsze na rynku. Ale czy tak jest faktycznie czy nie, trzeba przekonać się na własnej skórze.

Wiele osób, dla których rozmiar ma znaczenie, poszukuje niechirurgicznych metod powiększenia penisa. Warto je wypróbować, ale podchodząc do nich z umiarkowanymi oczekiwaniami. I najważniejsze – nie tracąc z pola widzenia wszystkich tych innych czynników, które składają się na udane życie seksualne.

Poprzedni Między nami pingwinami
Następny Toksyczna zazdrość. 3 sposoby na uwolnienie się od zazdrości