fbpx
czwartek, 29 lutego 2024

Seks oralny to forma współżycia, która wzbudza sporo kontrowersji. Wbrew stereotypom, to nie tylko upokarzająca kobiety fantazja rodem z filmów pornograficznych. Przeciwnie, miłość oralna może być ekscytującym i intymnym przeżyciem dla obojga partnerów.

Dlaczego warto uprawiać seks oralny?

Niektóre kobiety mają opory przed dawaniem tego rodzaju przyjemności swojemu partnerowi. Ma to związek z często upokarzającym i pełnym przemocy przedstawianiem tej praktyki w filmach dla dorosłych. Życie to jednak nie film i seks oralny może być ekscytującym doznaniem dla obojga partnerów.

Dla wielu kobiet tak bliski kontakt z członkiem i obserwowanie reakcji partnera może być bardzo podniecające samo w sobie, lub jako element gry wstępnej – zwłaszcza, że wielu mężczyzn chętnie odwzajemnia taką pieszczotę. Warto też wiedzieć, że jama ustna zawiera dużo zakończeń nerwowych, więc miłość oralna jest intensywnym doznaniem dla obu stron.

Z drugiej strony, jeżeli kategorycznie nie masz ochoty na seks oralny, nikt nie ma prawa Cię do niego zmuszać. Warunkiem uprawiania seksu w jakikolwiek sposób jest zgoda na to wszystkich zaangażowanych osób.

ABC seksu oralnego

  1. Wiele kobiet poszukuje w Sieci przepisów na idealny seks oralny. Nie istnieje jednak jedna technika, która z pewnością sprawi rozkosz każdemu mężczyźnie. Dużo lepiej sprawdzi się tutaj metoda prób i błędów: warto sprawdzać różne techniki, obserwować reakcje partnera i na bieżąco się z nim komunikować.
  2. Można próbować lizać i ssać różne miejsca na genitaliach, łącznie z moszną, by odkryć, które okolice są najbardziej wrażliwe. Dotyk także potęguje doznania: warto sprawdzić, czy partner będzie mocniej reagował, gdy będziemy podczas miłości oralnej pieścić różne części jego ciała.
  3. W kwestii seksu oralnego panuje duża dowolność. Jedynym błędem, jakiego należy się wystrzegać jest kontakt zębów z członkiem, który panowie odbierają jako bardzo nieprzyjemny.
  4. Wiele emocji budzi także kwestia finału. Niektóre kobiety podnieca ejakulacja w ustach, dla innych natomiast jest to wyjątkowo przykre doznanie. Alternatywą może być doprowadzenie do wytrysku na piersi partnerki.
Poprzedni

Kociarz

Następny

O chłopcu, który rysował potwory

Zobacz również to: