fbpx
czwartek, 30 listopada 2023

Wszyscy posiadamy naturalną skłonność do urozmaicania własnego życia intymnego. Co więcej, nasze potrzeby seksualne i libido zmieniają się wraz z upływającymi latami. To dlatego właśnie wprowadzenie nowości do sypialni może spowodować. Jedne z najsilniejszych doznań erotycznych dostarcza zabawa w seksualne zniewolenie – doznania te mogą przerosnąć wszystko, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyłaś!

Według badań ogromna większość kobiet (i mężczyzn) snuje fantazje seksualne w których przeplata się temat zniewolenia – fantazje o gwałcie, seksie z nieznajomym lub z o wiele lat młodszym partnerem itd. Choć spełnienie tych fantazji w świecie realnym niekoniecznie oznaczałoby rozkosz, nie musisz z nich zupełnie rezygnować – przeciwnie! Zaplanowanie odpowiedniego scenariusza oraz odegranie go w sypialni może przynieść chwile oszałamiającej ekstazy, które zelektryzują wasze życie intymne.

Zniewolenie jako forma urozmaicenia życia seksualnego, polecana jest szczególnie wtedy, gdy seks przestał być ekscytującym tańcem zmysłów, a stał się nudnym obowiązkiem i przyzwyczajeniem. Odkrycie w swoim starym, tak dobrze znanym małżonku gorącego i niebezpiecznego kochanka, a w przewidywalnej żonie – bezbronnej, jęczącej z rozkoszy niewolnicy, z pewnością zmieni wasze nastawienie, a co za tym idzie – poziom libido.

SEKSOWNE ZNIEWOLENIE

Jest coś niebywale podniecającego zarówno w przejmowaniu kontroli nad drugą osobą, jak i w uleganiu tej kontroli. Osoba uległa całkowicie poddaje się osobie dominującej, która kontroluje wszystkie jej doznania. To bardzo silnie wpływa na libido u obu stron! Panuje atmosfera niecierpliwego oczekiwania i rosnącego pożądania, bezbronność i władza, obezwładniająca kombinacja rozkoszy i niebezpieczeństwa.

CZY TO DLA MNIE…?

Najbardziej popularnym przejawem zniewolenia jest unieruchamianie rąk partnera w trakcie uprawiania miłości – jeśli więc sprawia ci to przyjemność, z dużym prawdopodobieństwem zainteresuje cię również bardziej odważna stymulacja.

ZANIM ZACZNIESZ

Zakucie się w kajdanki to NIE JEST dobry pomysł na jednorazową noc z gorącym kochankiem – chyba, że marzysz o gorącym debiucie w Internecie… Zanim zaczniesz, musisz być pewna, że w stu procentach ufasz swojemu partnerowi – obustronne zaufanie to konieczność!

Wspólnie ustalcie moment, do którego chcecie się posunąć – wybierzcie słowa lub sygnały, które będą oznaczać, że macie już dość. Jako, że każdy z nas jest różny i każdy preferuje różnego rodzaju bodźce, musicie być pewni, że respektujecie własne granice.

ZNIEWALAJĄCE AKCESORIA

Warto skorzystać z bogatej oferty akcesoriów, urozmaicających życie seksualne. I tak, do zmysłowej zabawy w niewolnicę i jej pana, przydadzą się kajdanki na ręce i na nogi, opaska na oczy lub maska zakrywająca całą twarz, pejcze, skórzana bielizna. Produkty te oferowane są często w zestawach. Dla bardziej zaawansowanych – uprząż, huśtawki (tak, tak, jest coś takiego:), taśmy i linie, obroże, pasy… i wiele więcej.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zacznijcie od eksperymentowania z prostymi rekwizytami, z których w każdej chwili można szybko się oswobodzić. Może to być nawet luźno związana na dłoniach szarfa lub wygodne, seksowne kajdanki. Potem możecie sięgnąć po bardziej wyrafinowane akcesoria – oczywiście, o ile zabawa ta wam się spodoba – a z pewnością tak właśnie się stanie.

Istotny jest podział ról – czy to ty chciałabyś być związana, czy raczej wolisz dominować? Idealnie, jeśli oboje się uzupełniacie w tym temacie – jeśli nie, możecie odgrywać swoje role na zmianę.

Wiele osób rezygnuje ze stosowania w sypialni takich erotycznych akcesoriów jak pejcze, maski na twarz itd. Tymczasem nie chodzi przecież o to, aby smagać partnera pejczem do krwi – większość z nas nie podnieca ból, lecz raczej atmosfera braku kontroli, bezbronności i niebezpiecznego zniewolenia.

Jak zatem stosować akcesoria? Maska założona na twarz partnera sprawi, że zamieni się on w gorącego nieznajomego – użyjcie ją, jeśli seks z nieznajomym to temat przewodni twoich fantazji seksualnych. Pejcz to nie tylko narzędzie do zadawania bólu – może stać się bardzo czułym rekwizytem w waszych miłosnych igraszkach! Zasłoń partnerowi oczy maską lub szarfą i spróbuj końcówką pejcza powoli przesuwać po całym jego ciele, drażniąc miejsca intymne. Zaskakuj go raptownie zmieniając bodźce – z delikatnych na mocniejsze, lub znienacka „chłoszcząc” jego ciało.

Według przeprowadzonych badań najbardziej działający na męskie libido kolor to czerwień – warto ją wziąć pod uwagę wybierając erotyczną bieliznę!

Sposób na libido wyspa kobiet

MIŁOSNY SCENARIUSZ

Zniewolenie wymaga dużej dozy kreatywności, odpowiednich rekwizytów i podniecającego scenariusza. Wielu doświadczonych kochanków planuje wcześniej swoje „role”. Jednakże dla niektórych osób odgrywanie zaplanowanych ról bywa ogromnym wyzwaniem – często krępujemy się wyrażać własną seksualność, która w naszym społeczeństwie wciąż jest tematem tabu. Warto jednak, wobec kochającego partnera, spróbować odrzucić krępujące ograniczenia i dać ponieść się fantazji. Najczęściej zdarza się tak, że po początkowym onieśmieleniu, wszystko następuje spontanicznie – wystarczy tylko zacząć, a namiętność po chwili sama przejmuje ster.

MIEJSCE I CZAS

Najprościej – we własnej sypialni. Oryginalnie – na krześle, na schodach, w fotelu. Ekscytująco – w dyskretnym hotelu za miastem, w łazience u znajomych, w samochodzie na parkingu.. – własnego męża możesz zniewolić niemalże wszędzie i nie potrzeba do tego żadnych akcesoriów. Nuda, niskie libido czy oziębłość nie mają szans!

Poprzedni

Cechy skóry suchej

Następny

Czego pragną mężczyźni?

Zobacz również to: