fbpx
wtorek, 16 lipca 2024

Nici PDO w pigułce – jakie przynoszą efekty?

Nici PDO – czy warto po nie sięgać?

Nici PDO cieszą się coraz większym powodzeniem wśród tych osób, które chcą się cieszyć młodą i jędrną skórą możliwie jak najdłużej. W jaki sposób nici PDO mogą pokonać zmarszczki? W jakich sytuacjach warto skorzystać z ich wsparcia?

Czym są nici PDO?

Nici PDO to specjalne nici liftingujące, które podczas zabiegu wprowadza się tam, gdzie osłabiona wiekiem skóra potrzebuje dodatkowego wsparcia.

Nici PDO powoli rozpuszczają się w skórze, a jednocześnie pobudzają ją do produkcji większych ilości kolagenu. Dzięki nim skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, a zmarszczki przestają być aż tak wielkim problemem.

Pierwsze efekty widać już po 4 tygodniach, a same nici swoje liftingujące właściwości zachowują przez 2 lata.

Dla kogo nici PDO?

Dla kogo taki zabieg kosmetyczny może się stać dobrą propozycją? Przede wszystkim dla tych, którzy chcą się skutecznie rozprawić ze zmarszczkami wokół nosa i warg oraz ze zmarszczkami na czole. Nici PDO pomogą też przy wiotkich policzkach oraz przy zmarszczkach pojawiających się na skórze szyi i dekoltu. Wiotki podbródek, opadające brwi – oto kolejne problemy, w przypadku których nici liftingujące mogą się okazać cennymi sojusznikami.

Taki prosty zabieg kosmetyczny może stać się dla wielu osób szansą na pokonanie zmarszczek, które – jak wiadomo – negatywnie wpływają na nasz wygląd i często stają się przyczyną poważnych kompleksów.

Poprzedni

Kultowe maszynki z linii Flex teraz w świątecznych zestawach firmy BIC®

Następny

Kalendarze na 2023 rok – różne rodzaje znajdziesz na Gandalf.com.pl!

Zobacz również to: