fbpx
sobota, 18 maja 2024

Od połowy listopada w sklepach Rossmann i Biedronka oraz wybranych supermarketach dostępne są zestawy upominkowe przygotowane specjalnie na Boże Narodzenie przez firmę BIC®. Klienci mogą wybierać spośród 7 różnych pakietów w atrakcyjnych cenach.

W każdym kryje się jeden z kultowych modeli maszynek z linii Flex: systemowych (z wymiennymi wkładami) Hybrid 3 i Hybrid 5 oraz jednoczęściowych Flex 3, Flex 4 i Flex 5. Dodatkowo – w zależności od pakietu – znalazły się w nich zapasowe wkłady, żel lub pianka do golenia, a nawet kosmetyczka! Atrakcyjne opakowania czynią je idealnymi prezentami dla bliskiego mężczyzny.

Wszystkie maszynki z linii Flex gwarantują łatwe, dokładne i komfortowe golenie każdego dnia. W zależności od modelu, są wyposażone w 3, 4 lub 5 niezależnie ruchomych ostrzy wyprodukowanych z zastosowaniem nanotechnologii. Dzięki temu są 2000 razy cieńsze niż włos i idealnie ostre – skutecznie usuwają nawet najtwardszy zarost.

Dodatkowo umieszczono je w ruchomych główkach, które idealnie dopasowują się do kształtów twarzy, zwiększając efektywność golenia. Łatwo je płukać i utrzymać w czystości. Wszystkie modele z linii Flex posiadają także pasek nawilżający z aloesem i wit. A oraz dodatkowy – ochronny, zapobiegający zacięciom i podrażnieniom. Producent zadbał również o wyposażenie maszynek Flex w profilowane rączki gwarantujące dobry chwyt i pełną kontrolę w czasie golenia.

Pianka do golenia BIC© Comfort Sensitive oraz żel BIC Sensitive doskonale zmiękczają zarost i ułatwiają jego perfekcyjne zgolenie. Zostały stworzone specjalnie do skóry wrażliwej. Zawierają wyjątkową formułę Aloe Vera, dzięki której łagodzą podrażnienia oraz odbudowują bariery ochronne naskórka, ograniczają także negatywne działanie czynników atmosferycznych, jak wiatr, zimno, gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkowo mają właściwości silnie nawilżające, skutecznie chronią skórę przed przesuszeniem i rogowaceniem.

Zestawy prezentowe BIC:

BIC® to światowy lider w produkcji artykułów piśmienniczych, zapalniczek i maszynek do golenia.

W projektowaniu i produkcji maszynek firma ma niemal 50 lat doświadczenia; obecnie wytwarza rocznie ponad 5 mld ostrzy, które można kupić w 162 krajach na całym świecie. Spółka zdobyła globalne uznanie za swoje zaangażowanie w edukację i zrównoważony rozwój.

Od lat w całej grupie BIC® obowiązują zasady gospodarki w obiegu zamkniętym, wyrażone w filozofii „4 R”:

• Zmniejszenie zużycia materiałów (Reduce)
• Używanie materiałów pochodzących z recyklingu lub alternatywnych źródeł (Recyckled materials)
• Projektowanie i wytwarzanie produktów i opakowań do wielokrotnego użytku/wymiany (Reffilable)
• Projektowanie i wytwarzanie produktów i opakowań nadających się do recyklingu (Recyclability).
Więcej informacji na stronie https://eu.bic.com/pl-pl

Poprzedni

Patty Rose Jewellery

Następny

Nici PDO - jakie dają efekty?

Zobacz również to: