fbpx
sobota, 18 maja 2024

Jesteśmy coraz odważniejsi w seksie i coraz mniej rzeczy jest w stanie nas zawstydzić. Z drugiej strony pieszczoty analne to dla wielu z nas wciąż zakazany owoc! Przeczytaj nasz artykuł – możliwe, że to coś, czego zdecydowanie chciałabyś spróbować. Podpowiemy Ci, dlaczego warto kupić wibrator analny oraz na jakie modele zwrócić uwagę.

Wibrator analny – dlaczego warto?  

Analny wibrator to fenomenalne urozmaicenie seksu, zarówno tego solo, jak i w parze. Co prawda, pierwsze kroki w dziedzinie pieszczot analnych wymagają pewnej odwagi, przełamania swoich obaw oraz odpowiedniego przygotowania, jednak zdecydowanie warto. Zabawy analne mogą wynieść Cię na zupełnie nowe poziomy rozkoszy, a wibrator analny dać Ci orgazm, którego nigdy jeszcze nie doświadczyłaś. 

Anal wibrator idealny dla panów? 

Analny wibrator to gadżet, który sprawdzi się niezależnie od płci użytkownika! Warto bowiem wiedzieć, że mężczyźni mogą czerpać naprawdę sporo przyjemności z pieszczot analnych i stymulacji prostaty, czyli męskiego punktu G. Pobudzanie prostaty daje zupełnie inne, głębsze i bardziej intensywne odczucia – orgazm jest mocniejszy i dłuższy. 

Wibrator do analu dla pary

Wibratory analne to doskonały dodatek do seksu partnerskiego. Mężczyzna może pieścić w ten sposób swoją partnerkę, sprawiać jej przyjemność i patrzeć, jak osiąga spełnienie. Podobnie kobieta – jeżeli jesteś otwarta na tego typu eksperymenty, możesz zaproponować swojemu partnerowi, że sprawisz mu rozkosz właśnie w ten sposób. Pamiętajcie jedynie, aby korzystając z jednego przyrządu, zapewnić sobie higienę i bezpieczeństwo, przede wszystkim jeśli chodzi o dezynfekcję zabawkę. 

Jaki wibrator do analu wybrać? 

Do dyspozycji masz kilka gadżetów: wibratory analne, korki oraz zatyczki analne. Czym się od siebie różnią? Jak sama nazwa wskazuje, wibratory wprowadzą Cię w wibracje, a przyjemne drżenie będzie rozchodziło się po Twoim ciele, wzmagając rozkosz. Korki i zatyczki analne mają inne zadanie: znakomicie przygotowują odbytnicę do dalszych przygód, rozluźniają i relaksują mięśnie, pozwalają przyzwyczaić się do początkowo frapującego odczucia i tym samym otworzyć drzwi do pieszczot przy użyciu anal wibratora albo seksu analnego z partnerem. Warto wiedzieć, że korki analne również mogą wibrować, dając dodatkowe, miłe odczucia. 

Świetnym rozwiązaniem dla pary są zestawy analne. W ich skład najczęściej wchodzą: korek analny, stymulator (wibrator) analny oraz stymulator prostaty. Dostajesz jedno urządzenie bazowe oraz nasadki, które możesz zmieniać w zależności od potrzeb oraz od tego, które z Was aktualnie korzysta z zabawek. 

A co z samymi wibratorami analnymi? Jakie modele masz do dyspozycji i co możesz wybrać, aby urozmaicić swoje życie erotyczne? 

Klasyczny wibrator do analu o fallicznym kształcie

Długi i wąski, zaprojektowany z uwzględnieniem charakterystycznych zaokrągleń i zmian grubości to uniwersalne i chętnie wybierane rozwiązanie. Zapewni Ci głęboką, zmysłową penetrację. 

Sonda analna

Długa i dość cienka sonda w formie połączonych ze sobą „koralików” to gwarancja analnej rozkoszy. Będziesz odczuwać satysfakcję zarówno podczas wsuwania, jak i wysuwania gadżetu. Koniecznie wybieraj sondy elastyczne, giętkie – dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad intensywnością ruchów. 

Wibrator do podwójnej penetracji 

To rozwiązanie dla pań, które mają już pewne doświadczenie w analnych igraszkach. Podwójny wibrator wypełni Cię całkowicie, dając Ci niespotykaną przyjemność i fantastyczne orgazmy. 

Gadżet dający potrójną przyjemność

Albo od razu przejdź poziom wyżej i sięgnij po wibrator, który stymuluje zarówno Twój odbyt, waginę, jak i łechtaczkę. Połączenie tych trzech metod, sprawi, że będziesz wiła się w spazmach rozkoszy. 

Analne zabawy stanowią znakomite urozmaicenie seksu. Nie wstydź się – eksploruj seksualność swoją i swojego partnera. Wspólne pieszczoty pozwalają na odkrywanie siebie i dają naprawdę dużo przyjemności.

Poprzedni

Stwórz swoje rytuały piękna z BeGlossy "Beauty Rituals"

Następny

Co wyróżnia bluzy marki Levi's?

Zobacz również to: