fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Problemy z kondycją układu kostno-stawowego kojarzymy zwykle z podeszłym wiekiem, kiedy to pojawiają się różne dolegliwości. Niestety, obecnie zwyrodnienie stawów dotyczy nie tylko osób starszych, ale też coraz częściej przybywa pacjentów bardzo młodych. Przyczyna? Siedzący tryb życia, zła dieta, zła postawa ciała – wszystko to sprawia, że problem ze stawami może nas dopaść dużo wcześniej, niż się spodziewamy. Zaczyna się niewinnie od przeciążeń stawów: na początku jest to problem, który pojawia się i znika po dłuższym wypoczynku albo zastosowaniu preparatów przeciwbólowych. Później dolegliwości stają się bardziej dotkliwe i nie przechodzą już tak szybko. Z czasem zaczyna się nam wydawać, że to już nasi codzienni towarzysze, których jednak nie sposób polubić.

Koniecznie wykorzystaj efekt synergii, czyli współdziałania

Aby skutecznie usprawniać cały układ kostno-stawowy i przeciwdziałać pogłębianiu się dokuczliwych problemów – bez negatywnego wpływu na resztę swojego ciała, a wręcz wspomagając jego utrzymanie w jak najlepszej kondycji i równowadze, warto zastosować kompleksową kurację laurowo-kurkumową. Do stosowania wewnętrznego: Laurosept Q73 – olejek do użytku wewnętrznego, który usprawnia układ chrzęstny i kostny. Do stosowania zewnętrznego: Stawosan Q7 – krem laurowy, który pielęgnuje, rozgrzewa i rewitalizuje skórę kolan, bioder, barków, nadgarstków i pleców.

Stawosan Q7 – uzupełnienie kuracji laurowo-kurkumowej. Rozgrzewa, pielęgnuje i rewitalizuje skórę kolan, bioder, barków, nadgarstków i pleców. W jego skład wchodzi aż 7 naturalnych substancji aktywnych:

• Wawrzyn szlachetny (Laurus nobilis L.) – usprawnia układ chrzęstny i kostny, jest bogaty w terpeny m.in. cyneol, sabinen i terpinyl oraz garbniki i gorczyce o potwierdzonych naukowo właściwościach aseptycznych.

• Arnika górska (Arnica Montana) – likwiduje opuchliznę, siniaki oraz ma właściwości rozgrzewające. Aktywnymi składnikami Arniki są laktony seskwiterpenowe, flawonoidy i triterpeny. Substancje te bardzo dobrze przenikają przez naskórek, docierając do głęboko położonych warstw skórnych.

• Kadzidłowiec (Boswellia Serrata) – ceniony za swoje niezwykłe właściwości kojące. Przyczynia się on także do zwiększenia elastyczności skóry oraz redukuje zaczerwienienia.

• Kamfora (Camphora) – ma działanie wzmacniające i rozkurczowe. Posmarowana nim skóra wyraźnie się rozgrzewa, a krążenie ulega poprawie.

• Masło shea (Vitellaria Paradoxa) – zapewnia dodatkowe natłuszczenie skóry oraz zapobiega utracie wody z naskórka, chroniąc tym samym skórę przed przesuszeniem. Ponadto łagodzi podrażnienia, regeneruje i zmniejsza zaczerwienienia skóry.

• Aloes zwyczajny (Aloe vera) – nawilża, łagodzi podrażnienia, pomocny przy przebarwieniach naskórka. Potrafi doskonale wnikać w głąb skóry. Pozytywnie wpływa też na mikrokrążenie, zatem pomaga zapewnić komórkom optymalną ilość tlenu i substancji odżywczych.

• Kłącze Imbiru lekarskiego (Zingiber officinale) – działa regenerująco i odbudowująco na skórę. Kłącze imbiru zawiera: przeciwutleniacze, witaminy B1, B2, B9, C, E, wapń, fosfor, żelazo, magnez, potas, a do tego około 3% olejków eterycznych.

Kuracja laurowa działa podwójnie, zarówno na przyczyny, jak i na objawy stawowe

Działanie kremu Stawosan Q7 wynika z innowacyjnego połączenia metod konwencjonalnych z mocą drzemiącą w składnikach naturalnych. Setki biologicznie aktywnych substancji pochodzących ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian roślin, które zostały użyte do produkcji kremu Stawosan Q7, współdziałają ze sobą, dając niesamowite rezultaty. Krem działa o wiele efektywniej niż inne popularne produkty do smarowania, ponieważ przenika przez warstwę rogową naskórka i jego skuteczność czujemy aż 5-krotnie dłużej.
Działanie kremu potwierdzają badania dermatologiczne oraz mikrobiologiczne. Odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom.

Jak stosować?

Najlepsze efekty daje pełna kuracja laurowa: suplementem diety Laurosept Q73 (stosowanym wewnętrznie) i kremem Stawosan Q7 (stosowanym zewnętrznie).

Wyłącznie do użytku przez dorosłych. Nakładać krem na cały obszar dyskomfortu 3-4 razy dziennie przez 45 dni, a następnie w razie potrzeby. Masować aż do całkowitego wchłonięcia przez skórę.

Gdzie kupić?

Dostępny w aptekach, sklepach zielarskich oraz na www.asepta.pro i www.novafarm.com.pl.

Opakowania i ceny:
• 150 ml (ok. 97 zł)
• 50 ml (ok. 57 zł)

„Skutecznie i naturalnie dla Twojego zdrowia” to hasło, którym firma ASEPTA kieruje się, tworząc wyjątkowe, nowatorskie produkty specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyszukane kompozycje tworzy z roślin i ziół znanych i używanych od wieków. Sprawdzona skuteczność działania i wiedza czerpana z tradycji medycyny naturalnej, dopracowywana przez wielu specjalistów, pozwala stworzyć najlepszej jakości suplementy diety i naturalne kosmetyki.

W połączeniu z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki wiele z produktów na trwale zagościło w domowych apteczkach Polaków i są one źródłem wieloletniej satysfakcji klientów. Firma Asepta niezmiennie od 1998 roku tworzy suplementy i kosmetyki o wysokim standardzie, pozyskując przebadane i wyselekcjonowane surowce do ich produkcji. Suplementy i kosmetyki firmy ASEPTA to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwo stosowania!

„Nikt nie lubi zmieniać swoich zwyczajów, lecz gdy już tego dokona – nowy sposób działania szybko staje się czymś naturalnym.
Świadomy wybór odpowiednich nawyków polepsza jakość życia”.

dr Hulda Clark

www.asepta.pro

Poprzedni

Feluś i Gucio poznają emocje

Następny

JESIENNA KOLEKCJA DYNAFIT DLA MĘŻCZYZN I KOBIET NIEZAWODNE PRODUKTY NA ZAWODNĄ POGODĘ

Zobacz również to: