fbpx
środa, 22 maja 2024

Górscy sportowcy i pasjonatki górskich sportów wytrzymałościowych wytrzymałościowi trenują niezależnie od warunków, 365 dni w roku. Jesień to okres przygotowań do sezonu zawodów skialpinistycznych i długich, trudnych wycieczek skiturowych, a jeśli trenujesz aż do pierwszego śniegu, to prędzej czy później czeka cię konfrontacja z niskimi temperaturami i zmienną górską aurą. Projektanci odzieży DYNAFIT doskonale znają potrzeby sportowców.

„Jesienią dni są coraz krótsze, a temperatury w górach gwałtownie spadają zwłaszcza w mocno eksponowanym terenie na dużej wysokości. Podczas prac nad nową kolekcją jesienną skupiliśmy się głównie na systemie warstw, który w przejściowej porze roku nabiera szczególnego znaczenia w związku z dużą różnicą temperatur, jaka może wystąpić w trakcie jednej sesji treningowej.” – mówi Sibylle Egele dyrektorka segmentu odzieży DYNAFIT.

Tegoroczna kolekcja jesienna składa się z 15 modeli dla kobiet i 15 dla mężczyzn i dostępna będzie w sklepach stacjonarnych i online od połowy sierpnia.

Poprzedni

Stawosan Q7 Krem laurowy – na układ kostno-stawowy, kolana, barki, nadgarstki, plecy i kręgosłup

Następny

Kosmetyki refill w wymiennych opakowaniach – dbałość o środowisko i oszczędności w portfelu!

Zobacz również to: