fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Święto Zakochanych, czyli inaczej mówiąc Walentynki, tuż, tuż. W tym wyjątkowym dniu zakochani obdarowują się upominkami, które mają przypomnieć im o wzajemnej miłości. Może to być jakiś drobiazg albo prezent, o którym zawsze się marzyło.

Przedstawiamy kilka propozycji walentynkowych upominków dla mężczyzny. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu czym obdarować ukochanego, poniższa lista pomoże wam podjąć decyzję, jaki prezent na Walentynki wybrać dla swojego chłopaka. Być może któraś z propozycji przypadnie do gustu twojemu chłopakowi.

Sprawdzony prezent na Walentynki

Zestaw ulubionych perfum – nawet jeśli twojemu ukochanemu nie skończył się jeszcze zapas perfum, to ulubionego zapachu nigdy za wiele. Poza tym chyba lubisz, jak twój mężczyzna zawsze ładnie pachnie, nieprawdaż?

Karnet na siłownię – to doskonały pomysł na prezent na walentynki! Jeżeli twój chłopak już trenuje, możesz wykupić karnet na jakieś dodatkowe zajęcia, w których jeszcze nie uczestniczył, np. crossfit albo spinning.

Bilet na koncert ulubionego zespołu/wokalisty/drużyny sportowej – to dobry pomysł, jeżeli twój luby jest fanem jakiegoś zespołu albo drużyny sportowej.

Elegancka koszula lub krawat – nie oszukujmy się, elegancka koszula w szafie faceta zawsze się przyda.

Gadżet elektroniczny – mężczyźni lubią nowinki technologiczne. Nowa obudowa do smartfona, nowoczesny zegarek, kamera do samochodu lub uchwyt na telefon mogą być dobrym pomysłem na prezent na walentynki.

 

 

 

Poprzedni

Dlaczego warto przejść na weganizm?

Następny

Pomysły na walentynki. 5 pomysłów z pazurem

Zobacz również to: