Najlepsze pomysły na walentynki


Walentynki to wyjątkowy dzień dla każdej pary. W relacjach długoletnich może jednak pojawić się problem z oryginalnym świętowaniem Dnia Zakochanych.

Pomysły na Walentynki

  • Wyjście do escape roomu – Jeśli jesteście fanami aktywnego spędzenia czasu, na Walentynki wybierzcie się do ulubionego escape roomu. Wybierzcie pokój o tematyce, która odpowiada wam obojgu i rzućcie się w wir ekscytującej przygody!
  • Lekcja tańca – Możecie zapisać się na pojedynczą lekcję np. tanga. Ognisty i uwodzicielski taniec przypomni wam, co w sobie pokochaliście i stanie się okazją, by paść sobie w ramiona przy rytmach płomiennej, latynoskiej muzyki.
  • Kolacja z pomysłem – Marzycie o wyjeździe do jakiegoś kraju? A może jesteście fanami konkretnego filmu lub serialu? Jeżeli tak, przygotujcie kolację właśnie w tym stylu. Ugotujcie wspólnie potrawy charakterystyczne dla danego regionu lub odtwórzcie dania, które jedli bohaterowie filmu. Do tego można dołączyć oprawę w postaci dekoracji i muzyki. Możecie także ustylizować się na postać z filmu/gry.
  • Wyjście do teatru lub kina – Być może nie jest to super oryginalne świętowanie, ale jeśli na co dzień nie macie czasu, żeby wyjść do kina, wykorzystajcie Walentynki!
  • Weekend we dwoje – jeśli dysponujecie większym budżetem, doskonałym pomysłem na Walentynki jest weekendowy wyjazd. Nie musi być to gdzieś daleko, byleby wyrwać się chociaż na chwilę poza miasto. Nic tak nie zbliża jak chwila relaksu w ramionach ukochanej osoby!
Poprzedni Jaki prezent na Walentynki dla chłopaka?
Następny Przez żołądek do serca. Najlepsze kulinarne afrodyzjaki