fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Wiele osób żartobliwie powtarza, że wybór wózka dla dziecka jest tak trudny jak zakup samochodu. Lista parametrów jest bardzo długa, a jej realizacja może okazać się trudna – szczególnie dla początkujących rodziców. Wózek – na przykład marki Espiro Magic, musi być przecież wygodny dla dziecka, ale również dla opiekunów. Warto także wziąć pod uwagę, jak będziemy z niego korzystać.

Ważne parametry – na co zwrócić uwagę?

Wózek spacerowy Espiro Magic, taki jak np. https://babyhit.pl/ser-pol-20-Espiro-Magic.html będzie towarzyszyć dziecku i opiekunom przez kilka lat. To codzienny element spacerów, wyjścia na zakupy, wyjazdu na urlop czy za miasto. I skoro będzie z nami dość długo i pewnie przejedzie wiele kilometrów, warto poświęcić czas, by wybrać to, co będzie doskonale dopasowane do potrzeb. Z drugiej strony na tym dodatku nie warto oszczędzać, ale też nie zawsze cena będzie gwarancją jakości.

Espiro Magic jest przede wszystkim bezpieczny, wygodny i zwrotny. Zapewnia dziecku i opiekunom komfort i przede wszystkim minimalizuje różnego rodzaju trudności, jakie mogą się zdarzać. Nie zawsze chodnik będzie prosty, pogoda sprzyjająca i nie wszystkie schody będą miały podjazdy.

Warto wybierać modele, które mają amortyzację, można je dopasować do swoich potrzeb oraz preferencji. Inne wózki sprawdzą w ruchu miejskim, a inne będą świetne w teren. Wyróżnia się również sportowe model oraz większe, które można rozłożyć, gdy maluch chce odpocząć. Opiekunowie zwracają również uwagę na to, jak Espiro Magic się składa, ile miejsca zajmuje w bagażniku i oczywiście ile waży. W tym aspekcie model również zaskakuje pozytywnie.

Wózek adekwatny do Waszego stylu życia

Tak jak zmieniają się trendy, tak też chętnie sięgamy po nowoczesne wózki Espiro Magic. To dodatek szyty na miarę potrzeb. Poza tym sprawdza się na co dzień. Większość rodziców decyduje się na zakup wózka spacerowego, gdy dziecko ma około pięć miesięcy, ale oczywiście należy dobrać model do konkretnych potrzeb. Jedne maluszki mogą nie być jeszcze gotowe na taką przeprowadzkę, a inne świetnie poczują się w lżejszym wózku, który dodatkowo daje możliwości, by obserwować otoczenie.

Głęboka gondola z drugiej strony świetnie chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Specjaliści doradzają, aby wprowadzać nowy wózek Espiro Magic, gdy dziecko zaczyna siadać. Jest wówczas bardziej aktywne i zainteresowane światem. Jak widać, niezbędnym elementem wózka będą więc pasy zabezpieczające i dobrze jest, by oparcie można było rozłożyć do pozycji leżącej. Kilkumiesięczne dziecko jeszcze potrzebuje dużo snu szczególnie na spacerze.

Poprzedni

Odmładzanie laserem frakcyjnym

Następny

NOWY HIGHLAND ARWAY – idealny dla miejskich odkrywców, poszukujących klasycznego trampka w stylu sneakersa

Zobacz również to: