fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Marka Keen nie zwalnia tempa! Do kolekcji dołączył właśnie nowy produkt dla panów – te wszechstronne buty wprowadzą styl do codziennego życia. Wykonane są z przyjaznej dla środowiska skóry i przetworzonej wełny, gwarantują amortyzację o wysokim odbiciu i zapewniają lekkość oraz elastyczność.

Do męskiego modelu Highland dodano cholewkę z mieszanki wełny z recyklingu, dzięki czemu powstał bardziej wszechstronny but. Ma klasyczny styl sneakersa, ale szereg najnowszych technologii: naturalną kontrolę zapachu dzięki oddychającym włóknom wełny, które wchłaniając wilgoć jednocześnie regulują temperaturę Twojego ciała, wkładkę gwarantującą wygodę przez cały dzień czy środkową podeszwę z wysokim odbiciem, która zapewnia sprężystą amortyzację. Materiał użyty do wykonania tego modelu to bezrozpuszczalnikowy, wtryskiwany ciśnieniowo innowacyjny LUFTCELL, który zmniejsza wykorzystanie poliuretanów w konstrukcji podeszwy.

Z kolei skóra jest pozyskiwana z zrzeszonych w LWG garbarni, które chronią środowisko odzyskując zanieczyszczoną wodę i produkując w sposób zrównoważony.

Keen nie wykorzystuje także tak powszechnych w przemyśle obuwniczym szkodliwych dla środowiska pestycydów. Dzięki technologii ECO ODOR CONTROL, bazującej na naturalnych probiotykach udało się zablokować rozwój mikrobów tworzących nieprzyjemne zapachy.

Highland Arway będzie dostępny w sprzedaży już w kwietniu na www.keen.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Poprzedni

Jak dobrać idealny wózek spacerowy?

Następny

Modnie i wygodnie na co dzień - nowa kolekcja odzieży homewear od Gatta!

Zobacz również to: