fbpx
sobota, 25 maja 2024

TREND: Y-ZONE LIFT

NIE TYLKO TWARZ …

Dermatolodzy ostrzegają, że codzienne pochylanie głowy i patrzenie w dół na monitory smartfonów powoduje przyspieszone starzenie i wiotczenie skóry szyi. Tego typu starzenie jest określane jako NECK AGING. Szyja jest uważana za drugi obszar na naszym ciele, zaraz po twarzy, który najszybciej zdradza nasz wiek. Najnowszy trend Y-ZONE LIFT to pielęgnacja twarzy połączona z codzienną pielęgnacją szyi.

Yoskine FACE-in-SHAPE to selektywna linia supernowoczesnych, silnie liftingujących, przeciwzmarszczkowych kosmetyków, inspirowana najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-ZONE LIFTING, w których szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i szyi. W linii FACE-in-SHAPE z naturalnymi fitohormonami z bananowca znajdują się: silnie liftingujący krem na twarz i szyję na dzień SPF 10, silnie naprawczy krem na twarz i szyję na noc, kofeinowy krem wypełniający zmarszczki pod oczy i na powieki oraz serum „Nowa Skóra” na twarz i szyję z efektem podwójnego liftingu. Kosmetyki mają za zadanie rozprasowanie zmarszczek, lifting dolnych partii twarzy, poprawę napięcia skóry szyi.

Y-LIFTING FITOHORMONALNY – jeden z sekretów pielęgnacji dojrzałej skóry, szczególnie w okresie menopauzalnym. To kompleks naturalnych HORMONÓW ROŚLINNYCH pozyskiwanych z bananowca, które dostarczane do skóry kompensują zbyt małą ilość kobiecych hormonów – estrogenów i redukują efekty hormonalnego starzenia się skóry.
Rekomendujemy aplikację kosmetyków z linii Yoskine Face in Shape połączyć z ćwiczeniami mięśni twarzy (Jogą Twarzy), według wskazówek.

JOGA TWARZY

APLIKACJĘ KOSMETYKÓW YOSKINE z linii FACE-in-SHAPE ZALECAMY POŁĄCZYĆ Z JOGĄ TWARZY – JAPOŃSKĄ METODĄ ĆWICZEŃ MIĘŚNI TWARZY, WEDŁUG WSKAZÓWEK:

  • Nałóż preparat na obszar Y-ZONE, czyli na twarz, podbródek i szyję.
  •  Ćwiczenia jogi twarzy polegają na robieniu „odpowiednich min” powodujących rozkurczanie i napinanie mięśni – instrukcja na obrazkach.
  • Ćwicz codziennie 5 minut, a będziesz zaskoczona efektami już po 3 tygodniach!

Yoskine

MULTI-LIFTING Y-ZONE FACE & NECK DAY CREAM SPF 10
KREM SILNIE LIFTINGUJĄCY NA ZMARSZCZKI
NA DZIEŃ SPF 10, NA TWARZ I SZYJĘ

YOSKINE FACE-IN-SHAPE. to linia supernowoczesnych, silnie liftingujących kosmetyków przeciwzmarszczkowych z naturalnymi fitohormonami z bananowca. Kosmetyki powstały z inspiracji najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-ZONE LIFTING, w których szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i zdradzającej nasz wiek szyi.

Krem na dzień SPF 10 z efektem rozprasowania najgłębszych oraz utrwalonych zmarszczek i bruzd. Zapewnia bardzo intensywny lifting, także dolnych partii twarzy – linii żuchwy, podbródka i szyi. Chroni skórę przed wystąpieniem przebarwień.

Y-LIFTING FITOHORMONALNY Z BANANOWCA w stężeniu 2%
SKIN TRANSFORMING PRO-COLLAGEN MOLECULE

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie rano stosować krem na oczyszczoną skórę twarzy, podbródka i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii YOSKINE FACE-IN-SHAPE.

Cena: 149 zł
Pojemność: 50 ml

GLOBAL Y-ZONE ANTI-AGING FACE & NECK NIGHT CREAM
KREM SILNIE NAPRAWCZY NA ZMARSZCZKI
NA NOC, NA TWARZ I SZYJĘ

FACE-IN-SHAPE. to linia supernowoczesnych, silnie liftingujących kosmetyków przeciwzmarszczkowych z naturalnymi fitohormonami z bananowca. Kosmetyki powstały z inspiracji najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-ZONE LIFTING, w których szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i zdradzającej nasz wiek szyi.

Krem na noc, bogaty w wysoko aktywne składniki, które wspierają odbudowę skóry i odpowiadają za jej naprężenie i właściwe napięcie. Wspomagają produkcję kolagenu, wypełniają nawet najgłębsze i mocno utrwalone zmarszczki, linie, a także bruzdy.

Y-LIFTING FITOHORMONALNY Z BANANOWCA w stężeniu 2%
NEW-COLLAGEN BUILDER PEPTIDE

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie wieczorem stosować krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii YOSKINE FACE-IN-SHAPE.

Cena: 149 zł
Pojemność: 50 ml

POWERFUL WRINKLE FILLER CAFFEINE EYE CREAM
KOFEINOWY KREM WYPEŁNIAJĄCY ZMARSZCZKI
POD OCZY I NA POWIEKI

YOSKINE FACE-IN-SHAPE – to linia supernowoczesnych, silnie liftingujących kosmetyków przeciwzmarszczkowych z naturalnymi fitohormonami z bananowca. Kosmetyki powstały z inspiracji najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-ZONE LIFTING, w których szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i zdradzającej nasz wiek szyi.
Kofeinowy krem pod oczy i na powieki, zapewniający spektakularną metamorfozę skóry wokół oczu. Rewelacyjnie wygładza wszystkie typy zmarszczek i linii, także te najgłębsze i najbardziej utrwalone. Niweluje oznaki zmęczenia, stresu i niewyspania.

Y-LIFTING FITOHORMONALNY Z BANANOWCA w stężeniu 4%
BIOMIMETYCZNY BEE-PEPTYD

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie rano i wieczorem delikatnie wklepywać krem w oczyszczoną skórę wokół oczu. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii YOSKINE FACE-IN-SHAPE.

Cena: 129 zł
Pojemność: 15 ml

DOUBLE Y-LIFT „NEW SKIN” SERUM
SERUM „NOWA SKÓRA” Z EFEKTEM PODWÓJNEGO LIFTINGU
NA TWARZ I SZYJĘ

YOSKINE FACE-IN-SHAPE. to linia supernowoczesnych, silnie liftingujących kosmetyków przeciwzmarszczkowych z naturalnymi fitohormonami z bananowca. Kosmetyki powstały z inspiracji najnowszymi japońskimi trendami przeciwstarzeniowymi Y-ZONE LIFTING, w których szczególną uwagę zwraca się nie tylko na odmłodzenie twarzy, ale także na korektę linii podbródka i zdradzającej nasz wiek szyi.
Serum „Nowa Skóra” pod krem błyskawicznie wygładza cerę i spłyca zmarszczki, niemalże „ścierając” je z powierzchni skóry. Niweluje przebarwienia i widoczność rozszerzonych porów oraz silnie liftinguje skórę policzków, a także dolne partie twarzy. Skoncentrowane serum zwiększa skuteczność kuracji przeciwzmarszczkowej.

SKONCENTROWANY Y-LIFTING FITOHORMONALNY Z BANANOWCA w stężeniu 4%
SKINBIO-RENEW – NATURALNY ENZYMATYCZNY BIO-EKSFOLIATOR

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie rano i wieczorem aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, podbródka i szyi. Stosować pod krem lub jako samodzielny produkt do pielęgnacji. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii YOSKINE FACE-IN-SHAPE.

Cena: 149 zł
Pojemność: 30 ml

Wszystkie produkty z serii YOSKINE FACE-in-SHAPE. są dostępne w perfumeriach Douglas.

 

Poprzedni

LEE x H&M: nowa generacja jeansu na rzecz zrównoważonej mody!

Następny

Jak utrzymać czyste podłogi w sezonie zimowym? Sprawdź te wskazówki  

Zobacz również to: