fbpx
poniedziałek, 22 kwietnia 2024

GLOV Tan Away to idealny produkt dla miłośniczek pięknej, perfekcyjnie opalonej skóry, uzyskanej przy użyciu samoopalacza. Właściwości peelingujące rękawiczki sprawiają, że samoopalacz nie tworzy smug i zacieków, pozostawiając skórę gładką i złocistą.

GLOV Tan Away to nowość marki GLOV, która specjalizuje się w tworzeniu produktów do demakijażu oraz pielęgnacji skóry, przy wykorzystaniu mikrowłókien. Aktualnie rozszerzyła portfolio produktów z linii SPA o produkt niezbędny dla każdej użytkowniczki samoopalaczy.

GLOV Tan Away

GLOV Tan Away to rękawiczka, która w 3 krokach sprawi, że użycie samoopalacza będzie efektywne i bezproblemowe. Jeszcze przed nałożeniem samoopalacza, peeling przy użyciu rękawiczki to absolutnie niezbędny krok. Usuwa martwe komórki skóry, które zbyt intensywnie łapią kolor oraz zapobiega powstawaniu efektu pomarańczy. Kolejny etap to pielęgnacja tuż po użyciu samoopalacza, gdy pojawiły się niechciane zacieki i nierównomiernie rozłożona opalenizna. GLOV Tan Away tylko przy użyciu wody i ulubionego żelu pod prysznic, usunie niechciane plamy oraz sprawi, że skóra będzie wyraźnie jędrniejsza i gładsza.

Ostatni krok to pozbycie się efektu „marmurkowej”, niezdrowej skóry, która tworzy się po pewnym czasie. Niezastąpiona jest tutaj również rękawiczka, która delikatnie złuszcza martwy naskórek, wyrównując powierzchnię skóry, przy czym nie powoduje podrażnień i zaczerwień, a wygląd skóry jest odświeżony.

Produkt GLOV Tan Away dostępny jest w sklepie internetowym https://glov.co/pl/ w cenie 29,90zł.

Poprzedni

Saga rodu Forsyte'ów. Tom 1. Posiadacz

Następny

SVR - NOWOŚĆ: CICAVIT+ SPF50+ ochronno-regenerujący krem (regeneracja uszkodzonej skóry + ochrona przeciwsłoneczna)

Zobacz również to: