fbpx
sobota, 20 lipca 2024

KAŻDY Z NAS MA JAKĄŚ BLIZNĘ !

Zadrapania, blizny potrądzikowe lub po operacjach, tatuaże czy ślady po ukąszeniach komarów… Bliznę może mieć każdy z nas: zarówno dorosły, jak dziecko lub niemowlę.  Czy wiesz, że proces jej gojenia może trwać od 3 tygodni aż do 2 lat?

SŁOŃCE NIE SPRZYJA GOJENIU SIĘ BLIZN

Już wiosną, przez całe lato aż po wczesną jesień nasza skóra narażona jest na działanie promieni słonecznych, a to nie sprzyja bliznowaceniu ran.

KOMFORT LATEM: DLA KAŻDEGO

Wiadomo, że słońce nie ma dobrego wpływu na zmiany na skórze. Brak ochrony przed promieniowaniem UV różowej blizny, która ma mniej niż 6 miesięcy, może doprowadzić do przebarwień, które pozostaną na skórze na zawsze. Blizna w białym kolorze wymaga jeszcze większej uwagi, ponieważ wystawiona na słońce może doprowadzić  do poparzeń słonecznych. Powodów, aby chronić uszkodzoną skórę przed słońcem jest naprawdę wiele.

CICAVIT+ CREME SPF50+

REKOMENDOWANA CENA: 55 zł/50 ml

Krem o podwójnym działaniu: naprawia skórę i chroni ją przed wszystkimi rodzajami promieni:

  • regeneruje skórę uszkodzoną (otarcia, pęknięcia, spierzchnięcia, świeże rany i tatuaże);
  • chroni ją przed promieniami UVA/UVB, światłem widzialnym  oraz podczerwonym;
  • siedmiokrotnie przyspiesza naprawę skóry;
  • łagodzi świąd towarzyszący gojeniu się rany i zapobiega bliznom.

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ pozwala oddychać latem skórze całego ciała – bez potrzeby zasłaniania blizn plastrami, bez osłaniania ich długim rękawem lub chroniąc je pod parasolem. Formuła kremu siedmiokrotnie przyspiesza naprawę skóry oraz zmniejsza dyskomfort i swędzenie dzięki kompleksowi Micro-Repair, jednocześnie zapewniając skórze najwyższą ochronę przeciwsłoneczną SPF50+.

Dzięki ekspertyzie z zakresu ochrony przeciwsłonecznej opracowanej przez Laboratorium SVR,  formuła CICAVIT+ CRÈME SPF50+ zawiera fotostabilny system filtrów o szerokim spektrum działania chroniąc uszkodzoną skórę przed wszystkimi promieniami: UVA, UVB, światłem widzialnym (VIS) i podczerwienią (IR).

WZMOCNIONA FOTOOCHRONA

Krem CICAVIT+ CRÈME SPF50+ zawiera również kompleks substancji przeciwutleniających [B-Karoten + Detoxophane + Niacynamid], który zwiększa aktywność enzymów detoksykujących oraz chroni bliznę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi spowodowanymi przez promienie UVA/UVB, światło widzialne oraz podczerwone.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA DERMATOLOGICZNIE

Formuła CICAVIT+ CRÈME SPF50+ zapewnia najwyższą ochronę przed promieniowaniem, aby zmniejszyć ryzyko śladów i przebarwionych blizn.

Testy kliniczne pod kontrolą dermatologiczną potwierdziły:
-12% występowania śladów po zranieniach*
-28% zaczerwienienia*
– 100% efekt kojący**

/*Po 28 dniach stosowania. **Po 10 minutach od aplikacji./

INNOWACYJNA, „LATOODPORNA” FORMUŁA

Krem CICAVIT+ CRÈME SPF50+ jest wodoodporny i chroni skórę podczas dwóch 20-minutowych kąpieli. Jego formuła jest również odporna na pocieranie i wycieranie skóry ręcznikiem,  a odporność na pot została przetestowana w ekstremalnych warunkach:

1h w 40° C przy wilgotności od 30 do 40%.

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ zapewni najwyższą ochronę przeciwsłoneczną u osób aktywnie spędzających czas na zewnątrz, również w przypadku zwiększonej potliwości skóry.

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ chroni oraz regeneruje skórę powierzchniowo uszkodzoną lub podrażnioną oraz ogranicza ryzyko wystąpienia hiperpigmentacji będącej efektem wpływu promieniowania UV:

  • po zabiegach dermatologicznych;
  • w przypadku zagojonych ran po operacjach chirurgicznych;
  • po zrobieniu tatuażu.

JAK DRUGA SKÓRA!

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ natychmiast wchłania się w skórę, nie pozostawia białych śladów  ani nie brudzi ubrań. Nieokluzyjna formuła działa ochronnie nie zakłócając mechanizmów fizjologicznych skóry, a jedwabista konsystencja nie klei się na skórze.

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ to produkt hipoalergiczny, który nie zawiera parabenów, barwników, olejów mineralnych. Został również przebadany w niezależnym ośrodku naukowym pod kątem wpływu na układ hormonalny.

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ – W KILKU SŁOWACH:

CICAVIT+ CRÈME SPF50+ koi uszkodzoną skórę  i przyspiesza jej regenerację. Krem natychmiast zmniejsza uczucie dyskomfortu. Redukuje świąd podczas gojenia i zapobiega potrzebie drapania rany.

Formuła o najwyższym indeksie ochronnym zabezpiecza przed 100% promieni UVA, UVB, promieniowaniem widzialnym i podczerwonym, zmniejszając ryzyko powstawania widocznych blizn.

Odporny na pot, odporny na wodę.

Nie pozostawia białej warstwy na skórze, bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Nawilża.

Nie pozostawia śladów!

CICAVIT+ – PIERWSZA POMOC DLA USZKODZONEJ SKÓRY

INNE PRODUKTY Z LINII CICAVIT+

CICAVIT+ CREME (cena: 34 zł/40 ml lub 55 zł/100 ml)

Krem kojący, który aż siedmiokrotnie przyspiesza gojenie się skóry: na rany, otarcia, błony śluzowe oraz jako pielęgnacja po zabiegach medycyny estetycznej.

Cicavit+ Crème to krem przyspieszający gojenie, który koi i przywraca równowagę zniszczonej i podrażnionej skórze. Cicavit+ Crème wykazuje wzmocnione działanie przeciwświądowe i przeciwdziałające podrażnieniom oraz uczuciu ściągnięcia  na skórze. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie oraz przywraca  równowagę mikrobiomu. Zawiera unikalną kombinację najwyższych stężeń składników aktywnych.

CICAVIT + SOS GRATTAGE (cena: 52 zł/40 ml)

Spray przeciwświądowy o działaniu kojącym i zapobiegającym powstawaniu śladów na skórze. Cicavit+ SOS GRATTAGE to pierwszy spray od SVR o natychmiastowym działaniu kojącym, łagodzący wszystkie rodzaje świądu (wynikającego z suchości  skóry, po ugryzieniach owadów, w przebiegu alergii itp.). Podobnie jak inne produkty z linii Cicavit, skutecznie zapobiega powstawaniu śladów na skórze.

 

Poprzedni

Piękna, opalona skóra bez smug i zacieków

Następny

Ogród i taras w kojącym cieniu

Zobacz również to: