fbpx
wtorek, 5 marca 2024

Wśród propozycji Gandia Blasco znajdziemy rozwiązania służące wypoczynkowi w ogrodzie i na tarasie. Dzięki nim letnie dni spędzimy w kojącym cieniu.

Zana od średniowiecza w architekturze ogrodowej pergola w wydaniu Gandia Blasco jest modernistycznym pawilonem wykonanym z aluminium. Modułowa konstrukcja umożliwia zorganizowanie w niej strefy wypoczynku i ogrodowej jadalni.

To przestrzeń do spędzania wspólnych niezapomnianych chwil, niezależnie od pory dnia. Osłonę przed słońcem daje rozwijany dach, a nastój wieczorem wprowadzą lampiony lub kominki ogrodowe.

Natomiast propozycją do mniejszych ogrodów jest model Daybed. To prawdziwa oaza spokoju, w której możemy się opalać w pełnym słońcu lub ukryć przed jego promieniami za pomocą zasłon lub rolet. Ten dwuosobowy model ma regulowany zagłówek.

Podobnie pomyślana jest również sofa Tres Al Fresco. Zgrabny trzyosobowy model wyposażony w rolety jest współczesną formą tradycyjnego kosza plażowego.

Także huśtawka ogrodowa Nao-Nao wyposażona jest w osłonę przed słońcem. Model zaprojektowany jest w prostym stylu, który neutralnie wpisuje się w przestrzeń każdego ogrodu lub tarasu. Na szerokim siedzisku zmieszczą się nawet trzy osoby lub można się na nim wyciągnąć i zanurzyć w lekturę książki lub magazynu samodzielnie.

Wszystkie meble ogrodowego Gandia Blasco wykonane są z materiałów odpornych na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Markę oferuje www.mood-design.pl

Poprzedni

SVR - NOWOŚĆ: CICAVIT+ SPF50+ ochronno-regenerujący krem (regeneracja uszkodzonej skóry + ochrona przeciwsłoneczna)

Następny

Wrangler angażuje się w ekologiczne metody farbowania denimu!

Zobacz również to: