fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Wakacyjne, bliższe bądź dalsze wyjazdy wymagają od naszej garderoby uniwersalności i gotowości na wszelkie czekające na nas zmiany pogody. Jak jednak połączyć ją z najciekawszymi trendami, zachowując w tym indywidualność? Kolekcja Racer marki Diverse to skierowana do mężczyzn inspiracja kultowymi elementami motoryzacyjnymi, nadających stylizacji dynamiki i oryginalności.

Zgodnie z ideą kolekcji, składa się ona z propozycji na pierwszy rzut oka delikatnie eklektycznych – połączenie sportowego luzu z miejską nonszalancją, w której znajdziemy wszystkie nieodłączne elementy garderoby na wakacyjne wyzwania, co więcej utrzymane w najciekawszej kolorystyce sezonu.

Bluzy z kapturem to ponadczasowy symbol mody streetwear – zróżnicowana liczba fasonów, przedstawionych w ciekawej gamie kolorystycznej, subtelnie zaakcentowana nadrukami to perfekcyjny towarzysz drogi. Wśród oferty oko natychmiast przykuwają liczne propozycje T-shirtów, wykonanych z czystej bawełny. Elementy graficzne umieszczone na koszulkach to szczegółowo dopracowane printy, inspirowane ikonicznymi motoryzacyjnymi obiektami, utrzymane w kolorystyce zgodnej z ideą kolekcji.

Klasyczne koszulki polo zyskują nowy wizerunek dzięki wariacji na temat projektów, udoskonalone delikatnymi akcentami kolorystycznymi – zestawione z beżowymi lub granatowymi bawełnianymi spodniami stworzą outfit wypełniony niewymuszoną elegancją.

Asortyment proponowany przez markę Diverse proponuje również gamę akcesoriów takich jak paski czy czapki z daszkiem, które w subtelny sposób urozmaicą stylizację. Klasyczna paleta barw kolekcji skupiona jest na bieli i granacie, przeplata się równocześnie z żywymi, soczystymi odcieniami tworząc uniwersalną kolorystykę Racer.

Wyścig trendów już rozpoczęty – do biegu, gotowi, start!

Poprzedni

Jak kompleksowo zadbać o swoje włosy?

Następny

Tchnijmy nowe życie w meble. Renowacja mebli z PRL

Zobacz również to: