fbpx
sobota, 18 maja 2024

Niesamowita miękkość, delikatność materiałów oraz spełniona obietnica komfortu – to wszystko, czego nam potrzeba w okresie jesienno-zimowym. Dzianina, bez której nie wyobrażamy sobie codziennej garderoby, zajmuje coraz bardziej uprzywilejowane miejsce w świecie modowych trendów. Tegoroczna jesień kocha neutralne barwy, przewrotnie kontrastując je z kolorowymi akcentami i niespotykanymi wykończeniami.

W kolekcjach Solar dzianina króluje od lat! Miłośniczki wysokiej jakości z pewnością znajdą coś dla siebie również w aktualnej kolekcji. Dzianina jest nie tylko miękka i ciepła. W tym sezonie Solar stawia również na jej różnorodność i eksperymentuje z krojem, przekładając klasyczne formy na nowoczesny język mody. Teraz to, co znane i bezpieczne, łączy się z tym, co oryginalne.

Wśród jesiennych propozycji marki nie zabrakło sukienki midi z golfem wyszywanym dżetami, swetrów ozdobionych guzikami o nieregularnej formie czy długich kardiganów w zwierzęcy wzór. Choć dzianina zazwyczaj kojarzy nam się z casualowymi stylizacjami, to dzięki ozdobnym elementom będzie idealne także na większe wyjścia.

Jesień wyjątkowo mocno polubiła się z dzianiną, dlatego projektanci zachęcają do noszenia jej zarówno od stóp do głów, jak i warstwowo. W kolekcji oprócz kardiganów o grubym splocie i eleganckich golfów, pojawiają się też dzianinowe sety. Nowoczesny zestaw spódnicy midi i swetra, wykończony złotymi guzikami, sprawdzi się nie tylko podczas formalnych spotkań, ale również na piątkowy wieczór z przyjaciółmi.

Poprzedni

Atopowe zapalenie skóry a stres

Następny

Kasza jęczmienna z dynią i kurkami

Zobacz również to: