fbpx
sobota, 20 lipca 2024

STWÓRZ WŁASNE SZCZĘŚLIWE CHWILE DZIĘKI KOLEKCJI

SHOOTING STARS OD MARKI OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

Mówią, że spadająca gwiazda może spełnić nasze każde, najskrytsze życzenie. Z pewnością z tego powodu pradawne kultury Greków czy Majów fascynowały tajemnice jakie kryją złożone konstelacje pojawiające się nocą na niebie. Gwiazdy już od dawien dawna były inspiracją do powstawania różnych rodzajów dzieł sztuki. Duńska projektantka Charlotte Lynggaard, która jest projektantką Ole Lynggaard, skrupulatnie powiela ideę zapoczątkowaną w 1963 roku i czerpie inspirację ze skandynawskiej fauny i flory, dzięki czemu jej kolekcje odkrywają przed nami to, co natura ma w sobie najpiękniejszego. Tytułowe spadające gwiazdy jako zjawisko niezwykłe przyrody skłoniły ją do zaprojektowania kolekcji Shooting Stars.

Shooting Stars to przede wszystkim kompilacja osiemnasto karatowego złota, które dzięki połączeniu z białymi diamentami tworzą swojego rodzaju iluzję, która przypomina nam wspomnianą wcześniej spadającą gwiazdę. Projektantka zadbała o to, by każda kobieta odnalazła cząstkę siebie, dzięki czemu z łatwością możemy stworzyć idealny zestaw biżuteryjny. W kolekcji znajdziemy między innymi szereg różnych rodzajów kolczyków, zawieszek, naszyjników czy bransoletek. Na uwagę zasługuje także fakt, że poza nowoczesną formą znajdziemy elementy uzupełnione o klasyczną i ponadczasową perłę. Ideą kolekcji jest to by stworzyć własne chwile szczęścia, dzięki tytułowym spadającym gwiazdom.

Obserwuj nocne milczące niebo, oświetlone przez miliony gwiazd. Bądź cierpliwa, możesz mieć szczęście i ujrzeć spadającą gwiazdę. Jeśli jednak tak się nie stanie kolekcja Shooting Stars pozwoli stworzyć ci własne szczęście dzięki delikatnym skupiskom biżuteryjnych gwiazd.

Po więcej modowych inspiracji i na zakupy zapraszamy do butików marki Noble Place w Galerii Mokotów w Warszawie, oraz  Silesia City Center w Katowicach, a także do sklepu online https://nobleplace.pl/

Poprzedni

GRAŻYNA TORBICKA ROZMAWIA... O KOBIETACH, Z KOBIETAMI, DLA KOBIET

Następny

MILLIE BOBBY BROWN, GWIAZDA SERIALU NETFLIX STRANGER THINGS W ROLI NOWEJ AMBASADORKI VOGUE EYEWEAR

Zobacz również to: