fbpx
sobota, 18 maja 2024

Vogue Eyewear wkracza w 2020 rok z nową ambasadorką, Millie Bobby Brown. Gwiazda ze swoją niezwykle autentyczną osobowością jest autorytetem dla wielu kobiet, reprezentując znacznie więcej niż bycie wielokrotnie nagradzaną influencerką młodego pokolenia Z. Jej inspirująca, otwarta, szczera i niecodzienna osobowość połączona z oryginalnym i odważnym stylem motywuje młode kobiety do tworzenia własnej, unikalnej wizji życia.

W planowanych sześciu kolejnych odsłonach kampanii Vogue Eyewear, nastoletnia gwiazda zachęca kobiety do wiary w siebie i pokazywania światu kim naprawę jesteśmy. Millie z dumą przedstawia swoje „ja” kierując się kilkoma prostymi zasadami. Pozwól przedstawić nam zasadę Millie nr. 1 – love yourself czyli kochaj siebie.

„To od nas zależy kogo i jak kochamy oraz jak dbamy o siebie nawzajem. A wszystko zaczyna się od miłości do nas samych! Przytul siebie. Kochanie siebie to największa rewolucja.”

Millie jest nie tylko twarzą marki, ale również autorką kolekcji specjalnej. Aktorka stworzyła elektryzującą gamę modnych, okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych dla nowoczesnych kobiet o zróżnicowanych osobowościach i wyrazistym stylu. Okulary z kolekcji specjalnej Millie Bobby Brown to bogata mieszanka nastrojów. W kolekcji znajdziemy min. kobiece pastele, eleganckie metalowe oprawki w stylu retro oraz  odważne i przyciągające uwagę futurystyczne kształty. Każdy z modeli to symbol wyjątkowego i nowatorskiego stylu Millie Bobby Brown.

Jestem bardzo podekscytowana współpracą z Vogue Eyewear przy mojej pierwszej kolekcji okularów. Marka Vogue to świetne połączenie ekscytującej zabawy i modnego stylu. Wspólna kolekcja została stworzona z myślą o każdej dziewczynie, bez względu na obecnie panujące trendy. Jest przy tym niedroga i dostępna dla wszystkich” Millie Bobby Brown.

Dla Millie najważniejsze jest to by celebrować wszystko co stanowi o tym, kim jesteśmy: odwagę, szaleństwo, czy poczucie humoru. Główny model VO5315S to trendowy strzał w dziesiątkę. Inspiracja do stworzenia tych okularów przeciwsłonecznych opiera się na światowym trendzie athelisure czyli łączeniu stylu eleganckiego wraz ze sportowym oraz na mocnej  grze kontrastów. Model w pięknym, czerwonym kolorze, który kojarzy się nam z miłością, przyozdobiony jest na zewnętrznej stronie zausznika wdzięcznym napisem „I love you”. Jako dodatek, idealnie nadaje „pazura” naszym codziennym stylizacjom. Kolejny model, tym razem korekcyjny VO4164 To metalowe ramki  o bardzo kobiecym, kocim kształcie. Idealnie nadają się do każdego typu korekcji. Śmiało odzwierciedlają też ekspresyjny styl Millie Bobby Brown.  Kolorowe akcenty w modnym, opalizującym kolorze różowym, miętowym i pomarańczowym, a także wersje klasyczne – czerń i Havana sprawiają, że styl tych okularów jest wyjątkowo wyrazisty.

Kampania z MBB łączy świeżość i zabawę z kompletnie zwariowanymi pomysłami. Momenty zadumy przeplatające się z atmosferą serdeczności i radości oraz zabawne sytuacje, które idealnie odzwierciedlają nie zawsze idealne życie. Najnowsza kolekcja zachęca nas do zaakceptowania tego, kim naprawdę jesteśmy i nieustannego inspirowania się najnowszymi trendami. Pewne jest jedno: styl Vogue Eyewear i Millie Bobby Brown jest tak niepowtarzalny jak życie MBB. Okulary dostępne są w najlepszych salonach optycznych w Polsce.

Poprzedni

SHOOTING STARS OD MARKI OLE LYNGGAARD COPENHAGEN

Następny

Ekologiczna pielęgnacja jamy ustnej nowości natureON wyprzedzające trendy

Zobacz również to: