fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Wypalenia doświadcza w zasadzie każdy z nas. A przed stresem nie ma ucieczki!

Oczekiwania wobec kobiet mocno rozmijają się z rzeczywistością, w jakiej przychodzi nam dziś żyć, więc zarzynamy się, żeby jakoś zasypać tę przepaść. Jak masz „kochać swoje ciało”, kiedy na okładce każdego kolorowego magazynu znajdziesz dziesięć nowych cudownych diet? Jak masz „włączyć się do gry” w pracy, skoro już dajesz z siebie 110 procent, a nikt tego nie docenia? Jak masz żyć zdrowo i szczęśliwie w seksistowskim świecie, który nieustannie powtarza ci, że jesteś zbyt gruba, zbyt roszczeniowa, zbyt głośna, zbyt egoistyczna?

Autorki przybywają z odsieczą – pomogą ci wyrwać się z błędnego koła stresu. Zamiast namawiać do ignorowania realnych przeszkód i presji społecznej uniemożliwiających kobietom szczęśliwe życie, ze współczuciem i optymizmem tłumaczą, z czym musisz się zmierzyć, i pokazują, jak walczyć.

Przełomowy poradnik, z którego dowiesz się, dlaczego kobiety doświadczają wypalenia inaczej niż mężczyźni. Poznasz też prosty, oparty na wiedzy naukowej plan, który pozwoli ci zminimalizować stres, radzić sobie z emocjami i czerpać więcej radości z życia.

– To złoty standard wśród poradników. Autorki z empatią, energią i humorem przedstawiają wyniki najnowszych, rewolucyjnych badań naukowych. Świetnie rozumieją, co dzieje się w twoim umęczonym ciele i umyśle, a do tego dokładnie wiedzą, co możesz zrobić, żeby to naprawić. Ta książka naprawdę zmieni twoje życie. – Sarah Knight, autorka Magii olewania, Ogarnij się! i Rób swoje.

EMILY NAGOSKI jest autorką książki Ona ma siłę. Zaskakujący poradnik o seksualności kobiet. Zrobiła doktorat z zachowań zdrowotnych i seksualności człowieka oraz magisterium z psychoterapii na Uniwersytecie Indiany. Odbyła staż kliniczny w ośrodku zdrowia seksualnego Kinsey Institute. Od dwudziestu lat pracuje jako edukatorka seksualna, a obecnie prowadzi program edukacji zdrowotnej na Smith College.

AMELIA NAGOSKI ma tytuł doktorki nauk muzycznych z dyrygentury uzyskany na Uniwersytecie Connecticut. Jako adiunktka i koordynatorka programu nauczania muzyki na Uniwersytecie Western New England regularnie prowadzi sesje edukacyjne dla zawodowych muzyków, podczas których omawia sposoby praktycznego zastosowania nauki o komunikacji i psychologii.

Poprzedni

REBEKA

Następny

Konkurs Good Cheese 2020

Zobacz również to: