fbpx
sobota, 18 maja 2024

„Gdy się urodziłeś, cały świat się radował, podczas gdy ty płakałeś. Żyj tak, żeby w chwili twojej śmierci cały świat płakał, podczas gdy ty będziesz się radował”. To fragment, który zapowiada kolejną książkę autora bestsellerów Robina Sharmy „Kto zapłacze nad twoim grobem”, która wkrótce ukaże się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.

„Kto zapłacze nad twoim grobem” to 101 lekcji na temat twojego codziennego życia. Dzięki nim nauczysz się, jak stawić czoła problemom oraz jak świadomie rozwijać, dzień po dniu, swoje umiejętności i pasje. Sugestie i praktyczne rozwiązania znajdujące się w książce sprawią, że odnajdziesz w sobie pokłady mądrości, które wzbogacą twoje życie prywatne, zawodowe i duchowe.

Z okazji premiery wydawnictwo udostępniło fragment audiobooka.

Posłuchaj jednej z lekcji: https://bit.ly/Kto_zaplacze_fragment

Robin Sharma, autor wielu bestsellerów m.in. „Klubu 5 Rano” to jeden z najwybitniejszych światowych ekspertów w dziedzinie rozwoju osobistego. Jego książki ukazały się w trzydziestu sześciu krajach i zajmowały wysokie miejsca na listach bestsellerów na całym świecie. Swoje metody wypracował w trakcie wielu lat praktyki z ludźmi, którzy odnieśli największe na świecie sukcesy. Do grona jego klientów zaliczają się między innymi Nike, BP, NASA, FedEx, IBM i Microsoft …

Robin Sharma w książce „Kto zapłacze nad twoim grobem?” stawia pytania „Komu będzie Ciebie brak? Kto będzie po tobie płakał? Kto po tobie zatęskni? Co po sobie zostawisz?”. Przekonuje nas, że „ … życie pełne sensu to zbiór codziennych aktów przyzwoitości i życzliwości. Choć być może trudno w to uwierzyć, to właśnie one składają się na prawdziwie wielkie życie”. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie na lepsze wykorzystaj każdy dzień najlepiej jak możesz.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa 28 września 2022.

Można ją już zamówić: https://bit.ly/Kto_zaplacze

Poprzedni

Dobre kosmetyki do pielęgnacji ciała – jakie muszą być?

Następny

Jak określić termin porodu? 

Zobacz również to: