fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Pragnął zemsty a nie miłości na całe życie

Wychodząc z więzienia, Cashel „Cash” Kelly ma tylko jeden cel – pomścić śmierć swojego ojca. Nie spodziewa się, że intryga zejdzie na drugi plan, gdy jego serce skradnie nieustraszona Keely… „Cash” Belli Di Corte, mistrzyni nowojorskich romansów mafijnych, to drugi tom z zapierającej dech w piersi serii „Gangsterzy Nowego Jorku”. Już 8 września w księgarniach.

Dziesięć lat. Tyle czasu Cash spędził za kratkami. Tak naprawdę powinien spędzić jeszcze więcej – w końcu mafia to jego rodzinny biznes. Jednak lata spędzone w więzieniu nie spowodowały, że nauczył się przestrzegać prawa. Wręcz odwrotnie, stał się bardziej bezwzględny, a jego reputacja w gangsterskim światku wzrosła. Cash to gość, z którym nie warto zadzierać.

Teraz jego jedynym celem jest zemsta. Całą uwagę skupia na Scotcie Stonie – policjancie, który jest odpowiedzialny za upadek rodziny Kelly. Jedyną słabością Scotta jest Keely, piękna, acz zdystansowana narzeczona. Cash postanawia ją uwieść. Chce, by serce Scotta zostało złamane, nim przeszyje je kula z pistoletu gangstera.

Rudowłosa Keely okazuje się jednak twardą sztuką. Mimo braku pieniędzy i perspektyw na lepsze życie dziewczyna nie odda serca byle komu. I chociaż nie może przestać myśleć o Cashu, Keely czuje, że za jego hipnotyzującymi zielonymi oczami kryje się coś więcej… Coś niebezpiecznego…

CASH – DRUGI TOM SERII GANGSTERZY NOWEGO JORKU

„Cash” to drugi tom serii książek Belli Di Corte o włoskich rodzinach gangsterskich Nowego Jorku, miasta, w którym tylko bogaci mogą żyć, a reszta skazana jest jedynie na przetrwanie. Każda z książek, chociaż dzieją się w tym samym światku włosko-irlandzkiej mafii, jest osobną historią.

Bella Di Corte – pisarka amerykańska z Nowego Orleanu. Mistrzyni romansu mafijnego. Autorka dwóch serii książek o włoskich rodzinach przestępczych: „Gangsterów Nowego Jorku” oraz „Rodziny Faustich”. Prywatnie: mama jednej córki i trzech psów. Gdy akurat nie spisuje kolejnej ekscytującej opowieści o twardzielach skrywających czułe serca i silnych kobietach, które pomagają im je odnaleźć, zajmuje się gotowaniem, fotografią oraz spędzaniem czasu z mężem i córką

Fanpage: facebook.com/GrzeszneKsiazki

Instagram: instagram.com/grzeszne_ksiazki/

Poprzedni

Rozmowa z Magdaleną Witkiewicz, autorką opowiadań „Połączone”, powstałych w wyniku współpracy autorki z marką Silan

Następny

„ŚWIĘTOKRZYSKI PARASOL DLA NATURY” - projekt ochrony przyrody realizowany przez markę DAFI

Zobacz również to: