fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Chciał tylko lojalności, a odnalazł miłość…

To miał być układ, coś za coś. Dla niego, diabelnie przystojnego syna szefa jednego z pięciu mafijnych klanów Nowego Jorku, liczyła się tylko zemsta. A w tej pomóc miała ona – bezdomna dziewczyna bez grosza przy duszy, która we współpracy z groźnym capo widziała jedyną szansę na przetrwanie. Nie spodziewali się, że ona okaże niespotykaną siłę, a on odkryje w sobie czułość. „Lupo” Belli Di Corte, mistrzyni amerykańskiego romansu mafijnego, wydawanej w Polsce po raz pierwszy, otwiera jej ekscytującą serię „Gangsterzy Nowego Jorku”. Już 4 sierpnia w księgarniach.

Mariposa Flores nie lubi prosić o pomoc – życie nauczyło ją, że nigdy nic nie dostaje się za darmo. Zawsze mogła liczyć tylko na siebie. Wcześnie straciła rodziców i wychowywała się w rodzinach zastępczych. Kiedy Mari wpada w kłopoty – traci jedyne źródło utrzymania, a właściciel wynajmowanego przez nią mieszkania po próbie gwałtu wyrzuca ją na ulicę – dziewczyna nie ma wyboru. Zwraca się do Keely, swojej jedynej przyjaciółki.

Na przyjaciółki zawsze można liczyć, nawet jeśli Keely jest w równie ciężkiej sytuacji finansowej. Jest gotowa nie tylko nakarmić, pocieszyć i opatrzyć pobitą Mari, ale też próbuje namówić ją, by ta zgłosiła atak na policji. Mari nie jest przekonana, że powinna tak zrobić. Doskonale zdaje sobie sprawę, że bezdomna młoda dziewczyna z pięcioma dolarami w kieszeni, która na poparcie swoich słów nie ma żadnych dowodów, nie może liczyć na zaangażowanie stróżów prawa.

Tym większe zdziwienie budzą dwaj detektywi, którzy nagle pojawiają się przed drzwiami mieszkania Keely. Przynoszą szokującą wiadomość – znaleziono ciało jej współlokatorki, Sierry Andruzzi. Sierra też ledwo wiązała koniec z końcem, ale ostatnio chwaliła się, że ma szansę na zlecenie, które diametralnie zmieni jej życiową sytuację. W pokoju Sierry Mari znajduje elegancką suknię, seksowne szpilki i tajemnicze zaproszenie do ekskluzywnego Klubu.

Mari decyduje się na desperacki krok – zabiera dowód i zaproszenie Sierry i w jej ubraniu idzie na tajemnicze spotkanie. Wie, że to szaleństwo, ale perspektywa pracy, która może odmienić jej życie, robi swoje. Może to prezent od dobrej wróżki, dzięki któremu rozwiąże wszystkie problemy? Przypuszcza, że ma być luksusową prostytutką. Nie spodziewa się, że piętnaście minut spędzone w Klubie sprawi, że jej życie nigdy już nie będzie takie samo…

Na miejscu nie czeka na nią bowiem zwykły klient. W ciemnym pokoju jej ciało zaczyna pieścić mężczyzna, który z nieznanych przyczyn od razu budzi jej zaufanie. Kim jest ten pachnący czekoladą tajemniczy zleceniodawca? Dlaczego ogranicza się do uścisku i namiętnego pocałunku? Czemu żąda od niej nazwiska człowieka, który ją skrzywdził? Na czym polega ich niezrozumiała, ale wyczuwalna więź?

„Lupo” to pierwszy tom serii książek Belli Di Corte o włoskich rodzinach mafijnych Nowego Jorku, miasta, w którym tylko bogaci mogą żyć, a reszta skazana jest jedynie na przetrwanie.

Jest to opowieść o władzy, zdradzie i pożądaniu. O tym, że to, co zaczęło się jako zwykły układ, może zmienić się w prawdziwe uczucie. A także o zemście, na którą warto czekać latami. Jak wiadomo, ona najlepiej smakuje na zimno.

Bella Di Corte – pisarka amerykańska z Nowego Orleanu. Mistrzyni romansu mafijnego. Autorka dwóch serii książek o włoskich rodzinach przestępczych: „Gangsterów Nowego Jorku” oraz „Rodziny Faustich”. Prywatnie: mama jednej córki i trzech psów. Gdy akurat nie spisuje kolejnej ekscytującej opowieści o twardzielach skrywających czułe serca i silnych kobietach, które pomagają im je odnaleźć, zajmuje się gotowaniem, fotografią oraz spędzaniem czasu z mężem i córką

Fanpage: facebook.com/GrzeszneKsiazki

Instagram: instagram.com/grzeszne_ksiazki/

Poprzedni

Me loana - klasyczne rozwiązania i nowoczesny design

Następny

KOJĄCE OCZYSZCZANIE I DEMAKIJAŻ - NATURALNIE Z NUXE VERY ROSE

Zobacz również to: