fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Wakacje spędzane nad polskim morzem posiadają niesamowitą atmosferę. Co prawda, nie zawsze pogoda może nas rozpieszczać, a temperatura wody w Morzu Bałtyckim daleka jest od tej w Morzu Śródziemnym lub Morzu Adriatyckim. Warto więc, postawić na komfortowe zakwaterowanie, aby w razie deszczowego dnia móc spędzić dzień wygodnie i mieć zapewnione atrakcje na miejscu. Czym charakteryzuje się nowy kompleks domków w Ustroniu? Dlaczego warto się zdecydować  na pobyt w nich?

Domki i apartamenty

Firma Holiday Park & Resort oferuje możliwość wynajmu domków i apartamentów w nadmorskiej miejscowości Ustronie. Jest to doskonała alternatywa dla hotelu, w szczególności dla rodzin z dziećmi. Rodzina wynajmując domek lub apartament może zyskać dużo więcej prywatności i swobody niż wynajmując pokój w dużym hotelu. W ofercie znajdziemy domki o wielkości 85 m2 oraz apartamenty o powierzchni 40m2 i 55m2. Istnieje więc możliwość dobrania odpowiedniego lokalu do potrzeb swojej rodziny. Domki Ustronie oferują wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu, które zapewniają pełen komfort funkcjonowania. W odróżnieniu od hotelowego pokoju apartamenty i domki wyposażone są w funkcjonalne kuchnie, dzięki temu w razie konieczności rodzina może przygotować domowy posiłek. Nie jest to jednak koniecznością, ponieważ na terenie kompleksu znajduje się restauracja serwująca pyszne i zdrowe potrawy.

Czy jedyną atrakcją w Ustroniu jest morze?

Ustronie Morskie to malutka miejscowość w powiecie Kołobrzeskim. Stanowi wieś letniskową. Co prawda, w samej miejscowości znajdziemy nie wiele atrakcji turystycznych, do głównych należy morze i przystań rybacka, ale dzięki atrakcjom zlokalizowanych w kompleksie domki Ustronie nie ma możliwości zaznania nudy. Do dyspozycji gości znaleźć możemy duży, podgrzewany basen oraz zjeżdżalnie wodne. Na miejscu możemy także wypożyczyć rower i aktywnie spędzić czas zwiedzając okoliczne miejscowości. W sezonie letnim organizowane jest wiele animacji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak więc istnieje możliwość skorzystania z zajęć aerobiku lub karaoke. Dla dzieci wybudowane zostały bajeczne place zabaw oraz rozstawione dmuchane atrakcje np. ogromna dmuchana zjeżdżalnia. Po takich intensywnych wrażeniach można zaznać chwili relaksu w restauracji, kawiarni lub w bistrze znajdującym się na terenie domków w Ustroniu Holiday Park & Resort.

Jakie atrakcje na deszczowy dzień?

Praktycznie nie ma możliwości, aby dzieci w deszczowy dzień siedziały w pomieszczeniu i się nudziły. Do ich dyspozycji pozostaje małpi gaj ze zjeżdżalniami oraz basenami wypełnionymi po brzegi kulkami oraz salon gier, gdzie rozrywce mogą oddać się zarówno dzieci jak i dorośli.

Komfort i wygoda to warunek udanych wakacji

Czas spędzony z rodziną na wakacjach jest bezcenny. To właśnie wtedy zacieśniamy więzi oraz poznajemy się lepiej. Niemniej jednak urlop to też czas na odpoczynek od codziennych obowiązków. To czas, który powinniśmy przeznaczyć na regeneracje naszego organizmu, zarówno fizyczną jak i psychiczną. W domkach w Ustroniu spędzisz z rodziną czas w bardzo komfortowych warunkach. Istnieje możliwość skorzystania z wielu aktywności fizycznych, zlokalizowanych wewnątrz jak i na zewnątrz, tak abyś mógł mieć bliski kontakt z naturą. Dzieci będą miały do dyspozycji wiele atrakcji, dzięki czemu spędzą niezapomniane wakacje!

Poprzedni

Jaki krem z filtrem do twarzy wybrać?

Następny

Jak być fit zimą? Sprawdź nasze pomysły na aktywność zimą!

Zobacz również to: