HARIBO na Wielkanoc – okolicznościowe warianty w świątecznych kształtach. Odkryj je wszystkie!


haribo na wielkanoc wyspa kobiet

W ofercie HARIBO pojawiły się sezonowe wersje żelek nawiązujące do wielkanocnych kształtów i symboli. To doskonały pomysł na drobny prezent, który ucieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych!

HARIBO Bunny & Friends

Wielkanocny królik i przyjaciele gwarantują pyszną zabawę! HARIBO Bunny & Friends to kompozycja zawierająca klasyczne żelki i pianki o różnych smakach i kształtach. Znajdziemy wśród nich wielkanocne zajączki, kurczaczki oraz pisanki. Wielbiciele żelek sięgną po nie z radością!

HARIBO Ostermix

Ostermix HARIBO to żelki i pianki o różnych smakach i nietypowych kształtach: zajączków, kurczaczków oraz wielkanocnych pisanek! Ten świąteczny mix doskonale wpisze się w rodzinny czas! Smakuj z radością!

HARIBO Mini Kuken

HARIBO Mini Kuken to owocowe żelki w kształcie wielkanocnych jajeczek i uroczych kurczaczków. Pyszne i kolorowe – ucieszą wszystkich wielbicieli żelek. Te malutkie, różnokolorowe żelki to smak radości dla dzieci i dorosłych!

HARIBO Dragee Eier

To przepyszne żelkowe pisanki z chrupiącą otoczką oraz słodkim owocowym nadzieniem. Żelki HARIBO Dragee Eier to nie tylko wyjątkowy smak, ale także urocza dekoracja wielkanocnego stołu.

HARIBO Osternest

Daj się zaskoczyć wyjątkowym połączeniem owocowych smaków z cukrową posypką. To prawdziwa świąteczna uczta! W paczce znajdziesz żelki o smaku ananasa, wiśni, truskawki, cytryny, czarnej porzeczki i maliny. Ta kompozycja znika w mgnieniu oka!

Sugerowane ceny detaliczne:

  • HARIBO Bunny & Friends 90 g – sugerowana cena detaliczna 2,99 zł
  • HARIBO Ostermix 200 g – sugerowana cena detaliczna 4,99 zł
  • HARIBO Mini Kuken 200 g – sugerowana cena detaliczna 4,99 zł
  • HARIBO Dragee Eier 175 g – sugerowana cena detaliczna 4,99 zł
  • HARIBO Osternest 200 g – sugerowana cena detaliczna 4,99 zł
[metaslider id="18671"]
Poprzedni Przyszła ty. Jak skutecznie kształtować swoje życie
Następny Za przyjaźń