fbpx
sobota, 18 maja 2024

Skrywana przez lata tajemnica zostawia ślad na całym życiu.

Cztery dawne przyjaciółki spotykają się w małym miasteczku, w którym mieszkały jako dzieci. Wpadają na siebie, umawiają się na ognisko, piją, wspominają przeszłość. Chwalą się, jak świetnie układa im się w życiu. To jednak nie do końca jest prawdą. Każda z nich przyjechała do rodzinnych Sęplic w konkretnym celu. Im dłużej trwa spotkanie, tym więcej prawdy ujawniają. Jest coś jeszcze. Tajemnica sprzed lat, która kładzie się cieniem na życiu wielu osób.

Bohaterowie wiedzą, że nie można zbudować swojego szczęścia na nieszczęściu innych, najpierw trzeba rozliczyć przeszłość, bo inaczej cały czas będzie ona rzucała cień na bieżące życie. Fabuła przypomina kulę śnieżną – najpierw jest śmiesznie, lekko, ale z każdą stroną przyklejają się coraz poważniejsze sprawy, a wspomnienia z dzieciństwa zaczynają wyciskać łzy.

PREMIERA: 13 kwietnia 2022

Fabuła przypomina kulę śnieżną – najpierw jest śmiesznie, lekko, ale z każdą stroną przyklejają się coraz poważniejsze sprawy, a wspomnienia z dzieciństwa zaczynają wyciskać łzy.

Anna Sakowicz posiada dar – umiejętność przywoływania demonów, które gdzieś tam głęboko w każdym z nas tkwią.
Posiada także inny dar – zdolność wychodzenia im naprzeciw i wskazywania Czytelnikowi nadziei na piękne jutro, jutro wolne od błędów, czyste i pełne nowych możliwości. „Za przyjaźń!”, najnowsza powieść autorki, to właśnie taki uroczy, pełen nadziei drogowskaz, pozycja niezwykle życiowa, najlepsza motywacja do przeprowadzenia wiosennych porządków. Tych w sercu. W życiu. Polecam najmocniej!

Małgorzata Tinc, ladymargot.pl

Cztery przyjaciółki, jedno spotkanie i tajemnica, która połączyła je na lata.
Anna Sakowicz stworzyła historię, która pokazuje, jak trudno odciąć się od przeszłości, kiedy pewne sprawy zostały zamiecione pod dywan pozornego zapomnienia.
„Za przyjaźń!” to życiowa powieść o kobietach i dla kobiet.
Polecam!

Joanna Wolf, NIEnaczytana

Poprzedni

HARIBO na Wielkanoc – okolicznościowe warianty w świątecznych kształtach. Odkryj je wszystkie!

Następny

Płoń dla mnie

Zobacz również to: