fbpx
środa, 22 maja 2024

Okazji do obdarowania osoby płci męskiej jest co najmniej kilka w roku. Nie mniej zdarza się, że nawet znając kogoś bardzo dobrze mamy problem z wymyśleniem dla niego prezentu. Na takie zagwostki można zastosować sprawdzone metody.

Święta, dzień ojca czy imieniny, to wspaniała okazja na zrobienie przyjemności drugiej osobie. Przy takich wydarzeniach często stajemy przed dylematem wyboru upominku. Zależy nam, aby prezent się podobał, a obdarowany go docenił. Nie wiedzieć dlaczego, ale dosyć często słyszy się, że ktoś notorycznie otrzymuje bieliznę, co więcej nie od partnerki. Być może warto poświęcić chwilę, aby znaleźć interesujące gadżety dla mężczyzn, które zostaną z nim na dłużej. Zawsze opłaca się mieć asa w rękawie, ale o tym później. Co więc można sprezentować swojemu facetowi?

Wybór nie musi być trudny – gadżety dla faceta

Najczęściej w jakimś stopniu znamy osobę, którą chcemy obdarować. To członek rodziny lub przyjaciel, z którym znacie się od dłuższego czasu. W takiej sytuacji powinno być nieco łatwiej, ale nie zawsze tak jest. Prezenty dla mężczyzn można rozpatrywać w kilku kategoriach np., hobby, co lubi lub jaki zawód wykonuje. Dzięki temu zawężamy nieco pole poszukiwań.

W pracy spędzamy ok. 1/3 życia. Jeżeli nasz solenizant pracuje np. w biurze, to dobrym pomysłem może być etui na spinki do mankietów lub pojemnik na zegarki. Można wybierać pomiędzy eleganckimi i praktycznymi wersjami. Te pierwsze świetnie prezentują się w domu, z kolei te drugie można zabrać ze sobą w każdą podróż. Opcjonalnie dobre pióro lub długopis będzie z pewnością dobrym rozwiązaniem. Oryginalne męskie prezenty znaleźć można na https://www.forhim.pl/.

W sytuacji, gdy mamy do czynienia z palaczem, ciekawą opcją będzie stylowa papierośnica. Spotkać można zarówno takie wykonane ze skóry jak i metali – w tym szlachetnych. Stosowny grawer nada osobistego charakteru, a to z kolei powinno zostać docenione. Przede wszystkim, ze względu na to, że trzeba poświecić nieco czasu na znalezienie sentencji, która ma kojarzyć się z obdarowującym. Nikt nie chciałby się wygłupić banalnym tekstem. Prawda?

Niespodziewany as w rękawie

Być może znajdą się osoby, które pominą powyższy akapit i od razu przejdą do wspomnianej figury karcianej. W końcu cierpliwość nie zawsze jest cnotą. Otóż prezent dla niego czyli ukochanego partnera, syna czy kolegi nie musi być czymś bardzo kosztownym. Owszem może taki być, co z pewnością znajdzie uznanie w oczach obdarowanego, ale nie jest to obligatoryjne. Istnieją inne sprawdzone rozwiązania.

Prezent dla faceta, który lubuje się w smakowitych trunkach może być stylowy i praktyczny. Zestaw piersiówka plus dodatki takie jak scyzoryk, kieliszki czy latarka wydaje się interesującą opcją. Szczególnie jeśli dana osoba jest fanem wyjazdów, biwaków czy eskapad w otoczeniu dzikiej natury. Taki komplet musi przypaść do gustu, zwłaszcza, że jest niewielkich rozmiarów i znacząco nie dociąża bagażu. Oczywiście uzależnione to jest od ilości dopełniaczy, które jadą z nami po przygodę.

Męskie prezenty w cale nie muszą być tuzinkowe, oklepane i bez wyrazu. Inspiracji może być wiele, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać inspiracji. Każdy facet będzie znacznie bardziej zadowolony z powyższych propozycji niż kolejnego kompletu bielizny. Jest ona przeznaczona do bardziej intymnych okoliczności, a piersiówką można zawsze zaimponować kolegom podczas wyjazdu na ryby lub odkrywając ciekawe miejsca na mapie świata.

Poprzedni

Suplement diety Witamina C + Magnez + Potas + Glutation – Seria Mitochondrialna MT Invex Remedies

Następny

Zadbaj o cerę zimą

Zobacz również to: