fbpx
piątek, 14 czerwca 2024

Wkładki GENTLE DAY® to produkt, który pozwoli Ci czuć się komfortowo i czysto każdego dnia. Są cienkie, chłonne i pasują do każdej bielizny.

✓ Są ekologiczne- posiadają Certyfikat Ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006)- spełniają wszelkie wymagania ekologiczne dla produktów mających bezpośredni kontakt ze skórą.

✓ Są uniwersalne. Mogą być używane przez kobiety w każdym wieku. Doskonale sprawdzą się przy obfitej wydzielinie, przy upławach, jak również i przy skąpych miesiączkach, szczególnie pod koniec menstruacji.

✓ Są oddychające. Posiadają bawełnianą warstwę, która przepuszcza powietrze. Skóra oddycha, a kobieta odczuwa świeżość, suchość i komfort każdego dnia.

✓ Opakowanie dostępne jest w ilości 30 sztuk lub 15 sztuk.

Wkładki GENTLE DAY® sprawdzą się u kobiet mających wrażliwą skórę podatną na podrażnienia. Są to bowiem wkładki higieniczne dla alergików – pozbawione wszelkich dodatków, które mogłyby uczulić skórę. Wkładki GENTLE DAY® posiadają certyfikaty Vegan i Made for Health, nie zagrażają środowisku naturalnemu. Opakowanie wykonano z materiałów, które ulegają recyklingowi. Nie zawierają dioksyny, substancji syntetycznych i petrochemicznych. Wkładki higieniczne na co dzień są hipoalergiczne, wolne od modyfikacji GMO i tak skonstruowane, by spełniały swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe.

Produkty marki Gentle Day® dostępne są w drogeriach HEBE oraz sklepach ekologicznych na terenie całego kraju. Więcej informacji: https://gentleday.pl/

 

Poprzedni

Życie i przygody świętego Mikołaja

Następny

Znajdź swój idealny krem!

Zobacz również to: