fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Zabawki dla dorosłych od dawna nie stanowią już tematu tabu. Polki i Polacy, chcąc urozmaicić intymną strefę swojego życia, coraz chętniej wprowadzają takie gadżety do swojej sypialni. Nic dziwnego – akcesoria dla dorosłych pozwalają odkrywać swoje potrzeby i są świetnym antidotum na rutynę. Zakup pierwszej zabawki jeszcze przed Tobą? Poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Podczas swojej pierwszej wizyty w sklepie dla dorosłych większość kobiet wybiera wibrator. To bodaj najpopularniejszy gadżet erotyczny dedykowany paniom, więc skupimy się właśnie na nim.

Producent

Rynek akcesoriów erotycznych oferuje szeroką gamę wibratorów – od tych luksusowych, po tanie modele o wątpliwej jakości. Zdecydowanie odradzamy wybierać masażery z najniższej półki cenowej na swój pierwszy gadżet. Niska cena nie powinna być w tym przypadku wyznacznikiem. Nie możesz bowiem zapomnieć, że produkt które zamierzasz kupić będzie mieć kontakt z najdelikatniejszym obszarem Twojego ciała. Musi więc być wykonane z bezpiecznych materiałów – nieuczulających i niewywołujących podrażnień. Nasza propozycja? Sklep Easytoys. To jedno z tych miejsc, w których możesz wybierać z pośród gadżetów wysokiej jakości, zaś zakup jest w pełni anonimowy.

Rozmiar

Rozmiar nie ma znaczenia? Nie w przypadku erotycznych zabawek. Wiele kobiet dopiero wkraczających do świata akcesoriów dla dorosłych popełnia podstawowy błąd – kupuje za duży gadżet. W rezultacie korzystanie z niego nie tylko nie sprawia przyjemności, ale także powoduje dyskomfort. Dlatego na początek warto rozejrzeć się za czymś „naturalnych rozmiarów”.

Materiał

Materiał jest niezwykle istotny dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania. Na początek polecamy postawić na silikon medyczny. To całkowicie bezpieczne tworzywo, które nie podrażnia ciała, nie wywołuje alergii i jest łatwe w czyszczeniu. Ma to bardzo duże znaczenie dla zachowania higieny i zapobiegania wszelkim infekcjom.

Zasilanie

Ostatnia cecha na naszej liście dla wielu osób ma marginalne znaczenie. Warto jednak uwzględnić ją przy podejmowaniu decyzji. Rynek akcesoriów erotycznych oferuje gadżety zasilane bateryjnie i z wbudowanym akumulatorem. Druga z wymienionych opcji wydaje się być znacznie bardziej komfortowa. Wbudowany akumulator to bardzo dobre rozwiązanie, ale tylko pod jednym warunkiem – gadżet musi być używany regularnie. Wynika to z faktu, że bezczynność szkodzi akumulatorom. Jeżeli gadżet będzie leżał nieużywany przez kilka miesięcy pojemność ogniwa ulegnie wyraźnemu zmniejszeniu. W takiej sytuacji lepiej sprawdzi się model zasilany bateriami.

Wodoodporność

Większość gadżetów dostępnych na rynku jest wodoodporna. Oznacza to, że bez przeszkód można myć je pod bieżącą wodą. Nie trzeba chyba tłumaczyć, jak ważna to cecha pod kątem higieny. Dla bezpieczeństwa można jednak sprawdzić opis produktu pod tym kątem, lub – w razie wątpliwości – zapytać sprzedawcy.

Poprzedni

Krem nawilżający – kto powinien z niego korzystać?

Następny

ZGRANA PACZKA – 6 NOWYCH MIESZANEK KRESTO NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Zobacz również to: