fbpx
sobota, 25 maja 2024

Przyczyny powstawania bolesnych, aft, owrzodzeń lub ran w jamie ustnej mogą być spowodowane nieodpowiednią higieną jamy ustnej, zabiegami, noszeniem aparatu ortodontycznego ale również nieprawidłowo dopasowaną protezę. Wszystkie te dolegliwości przynoszą uciążliwe objawy. W leczeniu tego stanu może pomóc żel ELGYDIUM Clinic Cicalium.

Produkt powstał po to, by wspomagać leczenie owrzodzeń i zmian chorobowych w jamie ustnej, łagodząc ból i ułatwiając gojenie. Afty i zmiany chorobowe w jamie ustnej są stanami zapalnymi, które pojawiają się na błonie śluzowej. Towarzyszą im zmiany przypominające oparzenia i rany oraz powodujące ból podobny do tego, który występuje przy owrzodzeniach, co sprawia, że komfort życia ulega pogorszeniu. ELGYDIUM Clinic Cicalium jest wyrobem medycznym. Należy nakładać 3 lub 4 razy dziennie bezpośrednio na zmianę chorobową za pomocą aplikatora. Należy unikać jedzenia i picia przez co najmniej godzinę po zastosowaniu.

Produkt jest dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych.

Cena sugerowana: 23 zł

Pierre Fabre Oral Care
Firma powstała w 1960 r., jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Pierre Fabre Oral Care zawiera portfolio znanych marek, takich jak ELUDRIL, ELGYDIUM CLINIC i ELGYDIUM, ELUGEL, PANSORAL
Poprzedni

Wojna cukierkowa t.2. Awantura w salonie gier

Następny

JAPAN GOLD Japońska sztuka odmłodzenia skóry złotym peptydem

Zobacz również to: