fbpx
niedziela, 21 kwietnia 2024

Jak rozpoznać, czy kolega, z którym randkujesz to kochanek idealny? Odkrycie, że mężczyzna, z którym już od dłuższego czasu się spotykasz, w kluczowym momencie nie potrafi odnaleźć twojej łechtaczki – choćbyś zainstalowała tam 100-watową żarówkę – bywa bardzo frustrujące…Tymczasem istnieje kilka prostych sposobów, dzięki którym szybko przekonasz się, czy ten zwalający z nóg przystojniak okaże się równie wspaniałym kochankiem.

Z DUŻYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM MĘŻCZYZNA TO KOCHANEK IDEALNY JEŚLI…

 • NIE UNIKA KONTAKTU WZROKOWEGO

… i jest w pełni skoncentrowany na tobie, co nader chętnie ci okazuje. Rzuca w twoim kierunku głębokie, intensywne spojrzenia, które ściągają całą twoją uwagę i sprawiają, że czujesz się jak milion dolarów. Ale uwaga – mężczyzna tego rodzaju to często typowy Casanova. Co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie będzie on równie doskonały w sztuce ars amandi. No cóż, drogie panie, Casanova to kochanek idealny!

 • DOSKONALE CAŁUJE

Mężczyzna, który całując nie spieszy się, używa bardziej ust niż języka, a po pocałunku nie jesteś pokryta jego śliną od policzków aż po brodę, to z całą pewnością kochanek idealny.

 • JEST ZNAKOMITYM SŁUCHACZEM

Uważnie słucha tego, co mówisz. Nawet, jeśli kompletnie go to nie interesuje – nie chodzi o to, że udaje – słucha, ponieważ ciekawisz go TY. W pełni poświęca tobie swoją uwagę, nie zwracając uwagi na otoczenie. Słuchając, dostrzega również wszelkie niewypowiedziane niuanse.

Jeżeli mężczyzna nie dba o to, co mówisz, tym bardziej nie będzie troszczył się o to, czego pragniesz.

 • JEST DELIKATNY I SUBTELNY

Na randce stara się mieć z tobą kontakt fizyczny – trzyma twoją dłoń, obejmuje cię w talii ramieniem, bawi się twoimi włosami, w trakcie pocałunku dotyka twojej twarzy. Zamiast rzucać się od razu na twoje miejsca intymne, chce po prostu przebywać blisko ciebie.

Mężczyzna, który interesuje się tobą poza sypialnią, będzie również zwracał na ciebie uwagę w łóżku!

MĘŻCZYZNA ZAPOWIADA SIĘ NA KIEPSKIEGO KOCHANKA, JEŚLI…

 • NIE POTRAFI DOBRZE SIĘ CAŁOWAĆ

Nawet jeśli wydaje się to oczywiste, podkreślmy to wyraźnie: jeżeli mężczyzna nie potrafi się całować (np. wtyka swój język w twoje usta i oczekuje, że coś z nim zrobisz, albo głęboko sięga nim do twojego gardła przyduszając cię na kilka chwil, boleśnie uderza twoje usta zębami.. itd.), z pewnością to nie jest kochanek idealny!

 • NIE POTRAFI TAŃCZYĆ

To prawda, że facet nie musi być od razu zawodowym tancerzem, ale jeśli nie potrafi utrzymać sensownego rytmu nawet przy wolnej muzyce i nieporadnie wywija rękami i nogami, z dużym prawdopodobieństwem nie będzie miał wyczucia również w trakcie aktu miłosnego.

 • NIE POTRAFI SŁUCHAĆ

Nieistotne, jak silna łączy was chemia i jak bardzo was ciągnie ku sobie – bez właściwej komunikacji satysfakcja w łóżku jest niemożliwa! Jeśli na randce mężczyzna nie słucha tego, co mówisz, ciągle przerywa twoje wypowiedzi, nigdy nie pamięta o tym, co powiedziałaś, a w trakcie rozmowy nie utrzymuje z tobą kontaktu wzrokowego, jest nieobecny – to na bank nie będzie cię słuchał również w łóżku.

 • JEST W TYPIE „SZYBKIEGO BILLA”

Im szybciej mężczyzna chce cię zaciągnąć do łóżka, tym mniej jest zainteresowany TOBĄ, jako istotą ludzką i tym mniej go obchodzą twoje potrzeby – również seksualne. Szybki Bill to zdecydowani nie jest kochanek idealny!

 • MA NIECHLUJNY WYGLĄD

Zaniedbane, brudne paznokcie (no chyba, że jest mechanikiem samochodowym lub wykonuje inny „brudzący” zawód), nieświeże ubranie i włosy – wszystko to świadczy o tym, że w innych miejscach będzie równie nieciekawie… chyba nie chciałabyś się o tym przekonywać, prawda?

 • JEST EGOISTĄ

Jeśli mężczyzna jest skoncentrowany wyłącznie na sobie, ciągle opowiada o SWOICH dokonaniach, SWOIM aucie, SWOJEJ karierze, jeżeli daje ci do zrozumienia – choćby najsubtelniej – jak świetny jest w łóżku i jak bardzo jego „eks” ceniły go w tych sprawach, to raczej nie jest kochanek idealny. Za to z pewnością okaże się kiepskim, egoistycznym kochankiem, którego obchodzi zaspokojenie wyłącznie własnych potrzeb.

 • NIE STRONI OD MOCNYCH TRUNKÓW

Tego chyba nie trzeba komentować, prawda?

Poprzedni

Czego pragną mężczyźni?

Następny

Odporność – to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Jak ją wzmocnić na jesień 2020?

Zobacz również to: