fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Wielu mężczyzn chętnie zgodzi się z następującym stwierdzeniem: droga do serca mężczyzny wiedzie nie poprzez jego żołądek, lecz raczej to, co mają w spodniach. A więc czego pragną mężczyźni? To proste: kobiet! OK., powiecie, nie tylko to się liczy, ale uwierzcie, drogie Panie, czy Wam się to podoba, czy nie, im mocniej pragną Wasi mężczyźni, tym więcej będą chcieli dla Was zrobić.

Czego pragną mężczyźni?

Mężczyźni to niezwykle interesująca płeć: bez względu na sytuację, w każdej chwili i wydawałoby się zupełnie bez powodu (!) mogą stać się pobudzeni seksualnie i w pełni gotowi do odbycia stosunku. Nawet drobna wzmianka o kobiecie w obcisłej mini-spódniczce i w krótkim topie może sprawić, że mężczyzna staje się chętny na seksualne igraszki.

Faktem jest, że mężczyźni są w stu procentach wzrokowcami i mówiąc wprost – wolą raczej patrzeć na piękną kobietę, niż codziennie wysłuchiwać jej choćby najbardziej światłych wywodów. Przeciętny mężczyzna zatem nie jest trudny do rozgryzienia, wręcz przeciwnie.  Czego pragną mężczyźni?  Złota zasada brzmi: bądź aniołem za dnia, demonem seksu w nocy!

Męska mowa ciała

Wielu mężczyzn w obawie przed negatywną reakcją ze strony partnerki, nie potrafi powiedzieć wprost czego pragnie. Mężczyźni również boją się odrzucenia! Zamiast tego, w trakcie miłosnego zbliżenia mogą wysyłać subtelne sygnały – warto być na nie wyczulonym i zacząć umiejętnie je odczytywać. Na przykład: wyobraź sobie, że całujesz swojego partnera po  szyi i torsie, a on delikatnie przesuwa twoją głowę w dół. W ten oto sposób daje ci znać, że ma ogromną ochotę na miłość francuską.

Głośny oddech partnerki, jej zamglony wzrok i rozchylone usta, intymne odgłosy ciał splecionych w miłosnym uścisku – to jest to, czego pragną mężczyźni! Męskie ego uwielbia widzieć i słyszeć oznaki Twojej rozkoszy. Jeśli więc chcesz być seksowna dla swojego mężczyzny nie ukrywaj się z tym, co sprawia Ci przyjemność. Pozwól sobie na swobodną i nieskrępowaną radość ze zbliżenia, śmiało wyrażaj swoje uczucia.

Nie bój się również wnieść w wasze życie erotyczne odrobinę pikanterii, sięgnij po seksowne ZABAWKI, zainwestuj w zmysłową bieliznę, bądź otwarta na zmiany i nowości. Odrobina odmiany w Waszym życiu intymnym może odmienić cały Wasz związek! Przemiana w kochankę doskonałą to niezastąpiony sposób na przywrócenie zainteresowania partnera i „postawienie go do pionu” – i dosłownie i w przenośni.

To czego pragną mężczyźni w żadnym razie nie jest wiedzą tajemną, nie wymaga też wielkiego zachodu. Choć może się to wydać nieco szokujące, jeśli istnieje jedna rzecz, o której marzą panowie, to jest to kobieta, z którą chcieliby się kochać przez całą noc!

Poprzedni

Miłosne zniewolenie. Sposób na niskie libido i nudę w sypialni

Następny

Kochanek idealny. 4 sygnały świadczące o tym, że mężczyzna jest dobry w łóżku

Zobacz również to: