fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Wydawałoby się – prosta sprawa. Nic bardziej mylnego! Decyzja gdzie iść na pierwszą randkę może mieć kluczowe znaczenie dla waszej znajomości.

Pierwsza randka

Wielu facetów myśli, że pierwsza randka musi być wyjątkowa, powinna nią wstrząsnąć i powalić na kolana. Znowu błąd! Udana randka to ta, która spełnia kilka łatwych do ogarnięcia warunków.

Po pierwsze: musi być was na nią stać. Niby oczywiste, prawda? Jednak, jeśli nie jesteś pewien, czy ona może sobie na to miejsce pozwolić, nie szalej z luksusem i ekstrawagancją (spokojnie, na to jeszcze przyjdzie czas) – wiele kobiet chce płacić za siebie rachunki! Po drugie – możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy. To absolutna podstawa. Odpadają więc wszystkie głośne imprezy, koncerty itp. miejsca, w których musicie zdzierać sobie gardło, by się usłyszeć. I wreszcie po trzecie: możliwość utrzymywania kontaktu wzrokowego. Rozmowa plus kontakt wzrokowy to najlepszy sposób by zbudować z nią więź i pozostać w jej myślach.

Omówimy teraz najbardziej popularne i totalnie nietrafione miejsca na pierwsza randkę.

Gdzie nie iść na pierwszą randkę?

Fast food

Uwierz, Happy Meal, mimo swojej nazwy, raczej jej nie uszczęśliwi (o ile w ogóle stawi się na randkę..) Zakazane jest każde miejsce, które nie sprzyja zachowaniu estetyki jedzenia. Trudno zauroczyć dziewczynę i prowadzić zajmującą rozmowę z sałatą między zębami czy nosem upapranym keczupem.

Spotkanie klasowe

Wyraz totalnej desperacji! To tak, jakbyś przytaszczył transparent powiewając nim i krzycząc: „spójrzcie na mnie, ja też mam dziewczynę!”

gdzie iść na pierwszą randkę

Domówka/twoje urodziny

Pierwsza randka na imprezie domowej z twoimi znajomymi może skutecznie zepsuć wam spotkanie. Jeśli dziewczyna nikogo nie zna, może czuć się niepewnie i sztucznie. Po drugie, ty sam nie znasz jeszcze tej dziewczyny, nie wiesz, jak zachowa się wobec twoich znajomych (dla których to również może być niezręczna sytuacja). Po trzecie – jeśli to twoje urodziny, nie będziesz miał czasu, aby pobyć z nią sam na sam.. Domówkom radzimy powiedzieć stanowcze NIE.

Obiad z rodziną

Jeśli przyszedł ci do głowy ten totalnie nietrafiony i głupi pomysł, natychmiast sobie go z niej wybij. Pierwsze randki są wystarczająco trudne i to bez konieczności zamartwiania się o wywarcie dobrego wrażenia na rodzinie. A poza tym takie zaproszenie może odstraszać – to sygnał, że facet jest zbyt mocno przywiązany do swojej rodziny.

Twoje mieszkanie

Po pierwsze: nie znasz jej, nie wiesz, jak się zachowa, czy nie zacznie cię potem nachodzić i stalkować. Kolejna kwestia: pierwsza randka w mieszkaniu to oczywiste zaproszenie dziewczyny do łóżka (chyba, że na to właśnie liczysz, co jest bardzo głupim pomysłem – patrz punkt 1) Po trzecie – zaproszenie jej do domu wygląda tak, jakbyś szedł na łatwiznę i nie chciało ci się wysilać. A przecież stać cię na więcej, prawda?

Wesele

Jeśli myślisz, że to dobra odpowiedź na pytanie, gdzie iść na pierwszą randkę, możesz tkwić w błędzie. A dlaczego? Powód jest bardzo prosty: jeśli wam nie wyjdzie i randka okaże się katastrofą, zostaniecie uwiecznieni na wszystkich pamiątkowych zdjęciach ślubnych 🙂

Klub nocny

„Co?!”, „Nie słyszę cię!!” i dalej w tym stylu. Nie będziecie w stanie usłyszeć ani słowa poprzez dudniącą muzykę i krzyki! Decyzja gdzie iść na pierwszą randkę powinna opierać się na wyborze miejsca, które umożliwi prowadzenie swobodnej konwersacji. W głośnym klubie ledwo słyszysz, co sam mówisz i nie ma mowy o prowadzeniu normalnej rozmowy.

Kino

Pierwsza randka w kinie = zero szansy na rozmowę i budowanie więzi. A już wybór romantycznej komedii to podwójna katastrofa: faceci w takich filmach są zawsze niemożliwie przystojni i pełni romantyzmu. Na ich tle możesz wypaść dość blado, nieprawdaż? Uwaga! Wyjątkiem jest plenerowe kino: gwarantuje zarówno swobodną rozmowę jak i obejrzenie filmu.

Koncert

Koncert jest dobrym wyborem, ale tylko pod warunkiem, że znacie się już przez jakiś czas. Zbyt głośna muzyka + zdzieranie płuc, próbując cokolwiek powiedzieć = katastrofa.

Pierwsza randka: najlepsze miejscówki

A zatem gdzie ją zaprosić na pierwszą randkę? Możliwości w zasadzie jest niewiele, ale pamiętaj, że tu chodzi o decydujące spotkanie, o pewniaka, dzięki czemu będzie dziewczyna będzie twoja!

gdzie iść na pierwszą randkę

Obiad w przytulnej restauracji

Pierwsza randka spędzona w przyjemnej, zacisznej restauracji umożliwia prowadzenie rozmowy a jednocześnie wysyła komunikat, że nie zależy ci wyłącznie na seksie. Co więcej, jeśli spotkanie okaże się udane, będziecie mieć możliwość przedłużenia go na wieczór.

Ciacho i kawa

Banalne? Ale trafione w punkt! Pierwsza randka w kawiarni to idealne miejsce na rozpoczęcie znajomości. Gwarantuje dobre aromaty, pozytywne otoczenie, możliwość prowadzenia długiej rozmowy – wszystko to składa się na przepis na idealną randkę!

Spacer w parku

Bliskość przyrody pozytywnie wpływa na nastrój, a swobodna, niekrępująca atmosfera pomaga nawiązać więź. Będziesz miał doskonałą okazję, by zabłysnąć swoją elokwencją czy też ująć dziewczynę swoim poczuciem humoru.

Plenerowe kino, piknik, muzeum

Kolejny dobry i sprawdzony pomysł z powodów takich jak te wyżej wymienione.

 

Poprzedni

Szampony Herbal Care w wersji familijnej

Następny

Jak przygotować wyprawkę dla maleństwa? Zobacz nasz krótki poradnik

Zobacz również to: