fbpx
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Epidemia koronawirusa COVID-19 postawiła wszystkich w obliczu nowych wyzwań. Obecna sytuacja stwarza trudności dla służby zdrowia, firm oraz konsumentów. W tym niełatwym czasie, Eveline Cosmetics podejmuje działania, dzięki którym wspomaga tych, którzy są na „pierwszej linii walki” z wirusem. Firma przekazuje szpitalom i placówkom medycznym Płyn antybakteryjny oraz Kemy do pielęgnacji rąk.

Produkty przekazywane są do szpitali położonych najbliżej siedziby firmy, czyli do szpitala Św. Anny w Piasecznie oraz szpitala w Grójcu. Do tej pory wsparte zostały również placówki w Lublinie: Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku, Klinika Pneumonologii, Onkologii i Alergologii, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego oraz szpital Specjalistyczny w Wejherowie i Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy.

Produkcja płynów antybakteryjnych to błyskawiczne działanie podjęte przez firmę Eveline Cosmetics. Linie produkcyjne zostały dostosowane do nowych zadań, aby tak bardzo potrzebne dziś preparaty były dostępne także dla konsumentów. W związku z tym już 10 kwietnia br. rozpocznie się ich sprzedaż w sklepie internetowym marki. Produkty będą dystrybuowane także do możliwie największej ilości punktów sprzedaży, z którymi firma współpracuje.

 

Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych. Od ponad 30 lat dostarcza swoje produkty na rynek krajowy i zagraniczny. Firma stawia na innowacyjność, wysoką jakość i unikatowy design produktów. Eveline Cosmetics nie testuje swoich produktów na zwierzętach, czego dowodem jest certyfikat „cruelty free” przyznany przez międzynarodową organizację PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

http://www.eveline.pl/

Poprzedni

Tego ci nie powiedziałam

Następny

Almette - #ZOSTAŃ W DOMU z przyjemnością

Zobacz również to: