fbpx
poniedziałek, 11 grudnia 2023

POWIEDZ STOP ELEKTRYZOWANIU SIĘ I PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW
ZAPEWNIAJĄC IM NAWILŻENIE I NATURALNOŚĆ Z BABYLISS®

Nasze ciało w połowie składa się z wody. W przypadku włosów to 10%, jednak są one w stanie pochłonąć wodę z otoczenia. Dlatego, gdy panuje mgła, jest deszczowy dzień albo jesteśmy w wilgotnej łazience nasze włosy zaczynają się puszyć. Pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku jest to problem, który dotyka każdą z nas, a żadne rozwiązanie do tej pory nie pomagało na stałe.

Która z nas widząc mglistą lub deszczową pogodę na zewnątrz nie traciła natychmiast humoru? Zawsze to wiążę się z większą ilością czasu spędzonego na stylizacji włosów, potrzebą ich spinania lub noszenia cały czas czapki. Ile jednak można to znosić?

Powiedz stop puszącym się włosom na zawsze!

Na szczęście, jak zawsze, z pomocą idą specjaliści. Jest wiele odżywek, które chronią włosy przed puszeniem, ale to i tak nie oznacza, że nie trzeba później tych włosów stylizować. Co jednak jeżeli nasze domowe produkty z łazienki połączymy z nowoczesną technologią?

Nowością w ofercie marki BaByliss® jest linia Hydro Fusion. Jest ona oparta na profesjonalnym systemie plazmowo-jonowym, który gwarantuje skuteczną pielęgnację oraz zjawiskową stylizację włosów. To wszystko dzięki Advanced Plazma Technology, która emituje jony dodatnie i ujemne. Przyspieszają one zamykanie otoczki włosa i rozkładają cząsteczki wody podczas suszenia. Dzięki temu włosy zachowują naturalną wilgotność, są nawilżone i mają niesamowity połysk. Jony ujemne zapewniają gładkość włosów, a dodatnie zwiększają ich objętość.

Naturalne loki czy wydajne suszenie?

Linia Hydro Fusion to przełomowa suszarko-lokówka Big Hair oraz lekka i nowoczesna suszarka do włosów 2100.

Suszarko-lokówka obrotowa ma dużą moc 700W i gwarantuje naturalną objętość oraz olśniewający połysk. Dzięki niej nawet elektryzujące się włosy stają się nawilżone i natychmiast opadają.

Urządzenie posiada 2 ustawienia temperatury i prędkości, dzięki czemu można dopasować jego pracę do rodzaju włosów. Obrotowa szczotka z miękkim, mieszanym włosiem o średnicy 50 mm zapewnia skuteczne modelowanie oraz naturalny efekty stylizacji. Suszarko-lokówka jest także wyposażona w zimny nawiew oraz wyjmowany filtr tylny.

Suszarka do włosów BaByliss® Hydro Fusion 2100 to symbol luksusowej gładkości i błyszczącego połysku. Ma nowoczesny, niepowtarzalny design oraz nowy, niezwykle wydajny silnik HTDC o mocy 2100 W. Jest on lżejszy niż standardowy silnik AC oraz generuje 2-krotnie większe ciśnienie niż zwykły silnik DC. Dzięki temu zapewnia skuteczne i szybkie suszenie.

Urządzenie ma 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości oraz chłodny nawiew. W zestawie znajduje się także dyfuzor, wąski koncentrator powietrza, a tylny filtr jest wyjmowany.

Linia Hydro Fusion od BaByliss® jest dostępna wyłącznie w sklepach Media Expert i RTV Euro AGD.

Zapomnij o puszeniu się włosów na zawsze z BaByliss®

https://babyliss-totallook.pl/hydrofusion

Poprzedni

Od przytulnego komfortu po casual cool. Kolekcja Esprit

Następny

ODŻYWCZA MOC PESTEK – DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ JE DO NASZEJ DIETY

Zobacz również to: