fbpx
sobota, 18 maja 2024

Zimowa kolekcja Esprit to głównie miękkie swetry i dzianiny, w których poczujesz wygodę każdego dnia. To nylon z recyklingu i poliamidy na rześkie i zimne dni. W całym asortymencie wszechobecne są produkty przyjazne środowisku. Wygodne spodnie z bawełny organicznej są wytwarzane poprzez pranie przy użyciu ekonomicznej, rewolucyjnej technologii usuwającej szkodliwe substancje i wykorzystującej przy tym mniej niż szklankę wody.

W eko modzie jest Ci do twarzy!

Jeśli uważasz, że ekologiczna odzież nie ma nic wspólnego z modą, Esprit z chęcią przekona Cię, że jest wręcz odwrotnie. Uczciwa moda Esprit jest uosobieniem stylu. „Eko”, tak samo jak „wegański” lub „zrównoważony” to słowa, które, w ostatnim czasie, stały się symbolami jakości – nie tylko w przypadku żywności, lecz także odzieży.Uczciwa odzież jest dostępna w Esprit we wszystkich kategoriach, od T-shirtów basic i koszulek z długim rękawem przez swetry, kurtki, sukienki i spodnie po bieliznę.

Wykorzystanie biologicznej bawełny i pochodzących z recyklingu lub wyprodukowanych w sposób przyjazny dla środowiska włókien to tylko początek. Podczas produkcji odzieży fair trade marka wykorzystuje już do 29% materiałów ze zrównoważonych źródeł. Chce, by jak najszybciej liczba ta wzrosła do 100%. Moda fair trade oznacza jednak także ustanowienie uczciwych procesów produkcyjnych. Ponadto Esprit stara się zagwarantować jak najdłuższy cykl życia sprzedawanej odzieży – dlatego poddaje recyklingowi coraz więcej materiałów oraz zajmuje się upcyklingiem. Są to równie ważne aspekty uczciwej mody.

Dostępne w sklepach i na espritshop.pl

Poprzedni

Zimowa kuracja kwasami

Następny

Zapomnij o puszeniu się włosów! Linia Hydro Fusion od BaByliss®

Zobacz również to: