fbpx
piątek, 1 grudnia 2023

Sanex Zero% to łagodna pielęgnacja skóry z minimalną ilością składników

Zrównoważony rozwój to hasło, które przyświeca nowoczesnemu oraz ekologicznemu stylowi życia. Minimalizm to jeden z silnych nurtów lifestyle, który wpisuje się w tę filozofię. Widoczny jest nie tylko w aspekcie pozbywania się zbędnych przedmiotów, ale też ograniczania potrzeb. Jest to odpowiedź społeczeństwa na przytłaczający świat pełen bodźców. Natłok reklam, produktów, czy ofert stał się przeszkodą w odnajdywaniu tego co naprawdę ważne.

Minimalizm kosmetyczny przejawiający się ograniczeniem ilości kosmetyków, a także składników w produktach staje się coraz częściej przyczyną, dla której wybieramy dany produkt.

Przemyślane i dostosowane do konkretnych potrzeb zakupy są ważne dla rosnącej grupy świadomych konsumentów. Idea minimalizmu, która wiąże się z trendem eko, zero waste i slow life są bliskie także marce Sanex, a zwłaszcza linii Zero%.

Marka Sanex, należąca do koncernu Colgate-Palmolive, jest ekspertem w dbaniu o zdrowie skóry. Pomaga zapewnić jej odpowiednio dopasowaną pielęgnację, dzięki szerokiej gamie produktów o delikatnych formułach. Laboratoria marki Sanex tworzą ludzie, którzy z pasją i miłością pracują nad nieustannym ulepszaniem formuł kosmetyków, aby każdego dnia wspierać naturalne procesy zachodzące w skórze i pomagać utrzymać jej zdrowy wygląd. Wszystkie produkty z portfolio marki zostały przetestowane dermatologicznie.

Minimalizm

Sanex Zero% doskonale wpisuje się w popularny trend minimalistyczny. Dzięki minimalnej ilości składników linia kosmetyków Sanex Zero% dba o zdrowie skóry i dobro planety.

Niektóre składniki zawarte w żelach pod prysznic mogą powodować reakcje alergiczne i uczulenie. Produkty Sanex Zero% są łagodne dla skóry: nie zawierają mydła, siarczanów i barwników*. Dodatkowo, nie zawierają substancji zapachowych, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Cztery razy zero

Sanex Zero% zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry i są przyjazne dla środowiska. Żele pod prysznic Sanex Zero% to:

● ZERO% substancji zapachowych
● ZERO% siarczanów
● ZERO% kolorantów
● ZERO% mydła

Wegańska formuła kosmetyków

Unikalna wegańska formuła kosmetyków jest w 99% biodegradowalna. W portfolio znajdują się żele pod prysznic dla różnych typów skóry, a także wariant męski. Ale Sanex to nie tylko żele pod prysznic, to również dezodoranty w kulce dostępne w wersji dla skóry wrażliwej oraz skóry normalnej w wariantach Invisible oraz Extra Control, które także dbają o skórę, nie posiadają soli aluminium oraz alkoholu etylowego.

Wszystkie butelki Sanex Zero% podlegają recyklingowi.

Sanex Zero% to linia kosmetyków, w której naturze leży troska o środowisko naturalne.

Poznaj produkty Sanex ZERO%, które dbają o zdrowie Twojej skóry oraz troszczą się o dobro naszej planety.

* Kompozycje zapachowe używane w produktach Sanex są regularnie weryfikowane, tak aby unikać kompozycji zapachowych uznanych za potencjalnie alergizujące, wskazanych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) nr 1223/2009.
**Woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym zakresie.
Poprzedni

Powiew lata od TUTTI FRUTTI

Następny

Słoneczna matematyka z Nivelazione Skin Therapy SUN

Zobacz również to: