fbpx
niedziela, 21 kwietnia 2024

Skóra łączy nas z ludźmi i otaczającym światem, a jednocześnie chroni przed działaniem środowiska zewnętrznego. To poprzez skórę możemy doświadczyć bliskości osób, które kochamy, dlatego musimy zapewnić jej odpowiednio dopasowaną, kompleksową pielęgnację. Marka Sanex, należąca do koncernu Colgate-Palmolive, jest ekspertem w pielęgnacji i pomocy w dbaniu o zdrowie skóry.

Pomaga zapewnić jej odpowiednio dopasowaną pielęgnację, dzięki szerokiej gamie produktów higienicznych o delikatnych formułach. Między innymi są to żele pod prysznic dedykowane różnym potrzebom skóry, w tym normalnej, nawilżające do skóry suchej, oczyszczające chroniące przed zanieczyszczeniami powstającymi w mieście. Dodatkowo marka w swoim portfolio ma linię Sanex Men, która dba o wymagającą skórę każdego mężczyzny. W ofercie Sanex znajdują się również dezodoranty w kulce, zapewniające wysoką skuteczność przeciw poceniu, adresowane do delikatnej okolicy pach.

Sanex opracowuje najlepsze rozwiązania, by jednocześnie dbać o Twoją skórę i planetę na której żyjemy. Marka nieustannie udoskonala formuły, aby każdego dnia wspierać naturalne procesy zachodzące w skórze i pomagać jej w utrzymaniu zdrowego wyglądu:

– Intensywne nawilżanie i głębokie oczyszczanie: Formuły produktów Sanex głęboko oczyszczają skórę i pomaga ją chronić przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo starannie wyselekcjonowane składniki Sanex Zero zawierają 99% składników nawilżających pochodzenia naturalnego*, podobne do tych, które występują w skórze w warunkach naturalnych.

– Bez niepożądanych składników: Sanex wie czego potrzebuje Twoja skóra, dlatego żele pod prysznic z serii Sanex Zero% zawierają składniki nawilżające pochodzenia naturalnego. Nie zawierają barwników, mydła, siarczanów, aby pomóc zminimalizować ryzyko powstawania alergii*. Dezodoranty z tej gamy nie zawierają soli aluminium i alkoholu etylowego.

Wszystkie formuły są wegańskie.

Produkty Sanex Zero% zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, które pomagają dostarczyć skórze to czego potrzebuje do utrzymania zdrowego wyglądu.

– Odpowiednia ochrona nie tylko dla Twojego organizmu ale także dla naszej planety: Troska o środowisko jest szczególnie bliska sercu marki, dlatego tworząc linię Sanex Zero% eksperci zadbali o to by formuły produktów były odpowiednie również dla niej. Żele pod prysznic Sanex Zero% to produkty, których formuły są w 99% biodegradowalne. Wszystkie opakowania żeli i dezodorantów w kulce podlegają recyklingowi.

Laboratoria marki Sanex tworzą ludzie, którzy z pasją i miłością pracują nad nieustannym ulepszeniem formuł kosmetyków, aby każdego dnia wspierać naturalne procesy zachodzące w skórze i pomagać utrzymać jej zdrowy wygląd. Ta zasada kieruje marką każdego dnia i w każdym projekcie. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty z portfolio marki zostały przetestowane dermatologicznie.

Sanex wierzy, że każdy powinien mieć prawo i możliwość odpowiednio zadbać o zdrowy wygląd swojej skóry.

Poznaj produkty Sanex, które dbają o Twoją skórę i troszczą się o naszą planetę.

KEEP YOUR SKIN HEALTHY!

* Kompozycje zapachowe używane w produktach Sanex są regularnie weryfikowane, tak aby unikać kompozycji zapachowych uznanych za potencjalnie alergizujące, wskazanych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (WE) nr 1223/2009.

**Woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym zakresie.

Poprzedni

Podróż za jeden… mebel, czyli aranżacja rodem z Bali na Twoim tarasie! Inspiracje od Monnarity

Następny

Co podawać niemowlęciu do picia?

Zobacz również to: