fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Intensywnie pojawiające się niedoskonałości najczęściej są kojarzone z okresem dorastania. Jednak, jak pokazują badania, trądzik coraz częściej dotyka również dorosłych, a w szczególności kobiety. Obecnie aż 40% z nich pomiędzy 20 a 40 rokiem życia zmaga się z tym problemem. Ma on znaczący wpływ na samoocenę i pewność siebie . Z pomocą dorosłej skórze trądzikowej przychodzi marka La Roche-Posay, która stworzyła innowacyjny produkt Effaclar Skoncentrowane Serum.

Trądzik dorosłych

Przyczyny trądziku u dorosłych mogą mieć różne podłoże. Nie bez wpływu na stan naszej skóry i jej kondycję pozostają takie czynniki, jak palenie papierosów, zła dieta, stres, problemy ze snem, przyjmowane leki, opalanie czy niewłaściwe stosowanie kosmetyków do makijażu. Mamy jednak na nie wpływ i możemy wyeliminować nasze złe nawyki. Trądzik w dorosłym wieku często wiąże się także z problemami hormonalnymi lub ma podłoże genetyczne. Niezależnie od przyczyn ważne jest rozpoznanie potrzeb naszej skóry. Na pewno pomoże wizyta u dermatologa i odpowiednia pielęgnacja. Z pomocą przychodzi marka La Roche-Posay z nowym serum Effaclar, stworzonym z myślą o potrzebach dorosłej skóry z niedoskonałościami.

Innowacja od La Roche-Posay

Effaclar Skoncentrowane Serum dedykowane jest osobom dorosłym, które zmagają się z trądzikiem, przebarwieniami potrądzikowymi oraz widocznymi porami. Nowy produkt z gamy Effaclar zapewnia doskonały balans pomiędzy działaniem peelingującym i kojącym, dzień po dniu oczyszczając pory i zwalczając uporczywe niedoskonałości.

Innowacyjne serum opiera się na działaniu trzech kwasów – salicylowego, glikolowego i LHA. Dodatkowo zawarte w nim składniki takie jak niacynamid oraz woda termalna z La Roche-Posay, mają właściwości łagodzące dla skóry. Skuteczność serum przeciw niedoskonałościom i przebarwieniom została potwierdzona klinicznie, a efekty widoczne są już od pierwszego poranka !

Skóra wydaje się bardziej miękka, jędrna i nawilżona. Natomiast po regularnym stosowaniu produktu przez 4 tygodnie wykazano, że:

• o 20% zostały zminimalizowane zmiany niezapalne;
• o 45% zmniejszyły się zmiany zapalne;
• o 49% zmniejszyły się przebarwienia.

Effaclar Skoncentrowane Serum

Butelka 30ml

Sugerowana cena: 133,00 zł

 

Poprzedni

tołpa dermo face sebio. Zobacz dowody i poznaj bliżej produkty do walki z niedoskonałościami

Następny

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift - kawior symbolem bogactwa

Zobacz również to: