La Prairie Skin Caviar Liquid Lift – kawior symbolem bogactwa


La Prairie

Kawior symbolem bogactwa

Historia kawioru sięga XI wieku. Kiedy rosyjscy rybacy odkryli tajemnicę otrzymywania tego trudno dostępnego przysmaku, natychmiast stał się stałym elementem kremlowskiego jadłospisu, a Rosja zyskując wtedy monopol na jego produkcję do dziś łączy się w naszej świadomości z kawiorem jako symbolem bogactwa i luksusu. Kawior podaje się zwykle w towarzystwie schłodzonej wódki lub koniaku, ponieważ sam w sobie stanowi główny element posiłku i nie ma potrzeby zestawiać go z wymyślnymi dodatkami. Konsumując takie danie fundujemy sobie wyjątkowe chwile, w których możemy oderwać się na moment od rzeczywistości, a nawet przenieść się myślami do XI wiecznej Rosji i znaleźć się na wystawnym przyjęciu u księcia moskiewskiego. Każdy z nas myśli czasem o tym, żeby odpłynąć nieco od codzienności.

Co jeśli moglibyśmy doświadczać tej wygody nawet dwa razy dziennie, podczas naszej standardowej, rutynowej pielęgnacji? Jak kawior pokonał drogę z naszych talerzy i stał się składnikiem najlepszych luksusowych kosmetyków anti-aging?

Wykwintna pielęgnacja

Kawior to nic innego jak jaja ryb, jest zatem naładowany życiodajnymi składnikami niezbędnymi do prawidłowego rozwoju, ma w sobie mnóstwo mikroelementów, witamin i pierwiastków między innymi białka, które pobudza wzrost komórek skóry. Skład kawioru jest bowiem podobny do składu ludzkiej skóry z tą różnicą, że znacznie bogatszy w nienasycone kwasy tłuszczowe, aminokwasy, sole mineralne, fosfor, potas i keratynocyty odpowiedzialne za odbudowę naskórka. Kawior jest niezwykle pożądanym składnikiem kremów przeciwzmarszczkowych, ujędrniających i odmładzających. Decydując się na wybór kosmetyków bazujących na tym składniku, możesz mieć pewność, że fundujesz sobie maksymalną dawkę wygładzenia z wyjątkowo naturalnego źródła.

POLECAMY:

LA PRAIRIE SKIN CAVIAR COLLECTION SKIN CAVIAR LIQUID LIFT 2916,00 zł/50 ml

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Walka z niedoskonałościami i przebarwieniami potrądzikowymi u dorosłych z innowacyjnym. Effaclar Skoncentrowane Serum od La Roche-Posay
Następny CS 5460 SWISS – edycja 2020. Limitowana seria szczoteczek do zębów Curaprox