fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Twoje włosy wykazują tendencję do przetłuszczania, elektryzowania się i rozdwajania końcówek, a może nadmiernie wypadają i wyglądają na zniszczone? Każda z tych cech świadczy o innej porowatości włosów, która określa stopień odchylenia łusek włosa od kory. Tylko dzięki dopasowaniu kosmetyków do konkretnego rodzaju włosów, możemy sprawić, że codzienna ich pielęgnacja będzie skuteczna.

Z tą myślą, marka Jantar opracowała trzy nowe szampony do włosów z wyciągiem z bursztynu, które są odpowiedzią na potrzeby włosów niskoporowatych, średnioporowatych oraz wysokoporowatych. Już teraz wybierz odpowiedni szampon dla siebie i pozwól, by stał się Twoim sprzymierzeńcem.

Szampon z wyciągiem z bursztynu i pomarańczy do włosów niskoporowatych Jantar

Włosy niskoporowate z natury są zdrowe, gładkie i błyszczące, jednak powszechnie określane jako te z tendencją do przetłuszczania sią. Ich łuski ciasno przylegają do kory włosa, przez co są odporne na wszelkie zabiegi fryzjerskie i stylizację.

Szampon tonizujący Jantar doskonale oczyszcza włosy i przywraca skórze głowy optymalne pH. Nowoczesna formuła zapewnia włosom długotrwałą świeżość i zwiększa ich objętość. Ekstrakt z pomarańczy ma właściwości tonizujące, przez co szybko przynosi ulgę skórze głowy i odświeża włosy. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Natomiast inulina i betaina sprawiają, że włosy są gładkie i odpowiednio nawilżone.

Szampon z wyciągiem z bursztynu i keratyny do włosów średnioporowatych Jantar

Włosy o średniej porowatości powszechnie określane są jako normalne, ale podatne na elektryzowanie się i mające tendencję do rozdwajania końcówek. Łuski tych włosów są lekko odchylone od kory, co sprawia, że gorzej chronią ich strukturę przed czynnikami zewnętrznymi.

Szampon nawilżający Jantar zamyka łuski włosów zabezpieczając je przed utratą wody a w efekcie nadaje włosom zdrowy, piękny wygląd. Wśród głównych składników aktywnych znajdziemy: dogłębnie regenerującą włosy i chroniącą je przed uszkodzeniami keratynę, bogaty w witaminy przyspieszający porost włosów sok z aloesu oraz pielęgnujący włosy i nadający blask wyciąg z bursztynu.

Szampon z wyciągiem z bursztynu i olejem arganowym do włosów wysokoporowatych Jantar

Włosy wysokoporowate są bardzo wymagające pod względem pielęgnacji. Wyglądają na zniszczone, matowe, puszące się i często mają tendencję do nadmiernego wypadania. Dlatego też, potrzebują głębokiego odżywienia, nawilżenia i regeneracji.

Szampon odbudowujący Jantar ma nowoczesną formułę zamykającą mocno odchylone łuski włosów, a w efekcie przywracającą im sprężystość miękkość i blask. Olejek arganowy zamyka łuski włosów, zapobiega ich puszeniu, regeneruje i odbudowuje. Proteiny jedwabiu nadają włosom miękkość i blask. Z kolei wyciąg z bursztynu pielęgnuje je, wzmacnia i odżywia.

  • Jantar Szampon z wyciągiem z bursztynu i pomarańczy do włosów niskoporowatych: 16,99 zł/ 330 ml
  • Jantar Szampon z wyciągiem z bursztynu i keratyną do włosów średnioporowatych: 16,99 zł/ 330 ml
  • Jantar Szampon z wyciągiem z bursztynu i olejem arganowym do włosów wysokoporowatych: 16,99 zł/ 330 ml
Poprzedni

Nowość! Kultowe kosmetyki CANTU w odświeżonej odsłonie

Następny

Księga zaginionych opowieści. Część 1

Zobacz również to: