fbpx
sobota, 18 maja 2024

Już od ponad roku produkty uwielbianej przez włosomaniaczki marki Cantu dostępne są oficjalnie na polskim rynku. Kosmetyki dedykowane pielęgnacji włosów teksturowanych słyną ze swojej niesamowitej formuły, a już teraz zyskują także nowy, bardziej funkcjonalny wygląd.

Nowy, bardziej intuicyjny wygląd

Produkty Cantu Beauty cieszą się ogromną popularnością w swojej kategorii. Dlatego, aby pomóc kupującym dopasować kosmetyki do swoich potrzeb, marka opracowała specjalne etykiety. Dzięki nim, za pomocą kodowaną kolorami nawigacją z łatwością można dopasować produkt do części procesu pielęgnacji włosów. Kolorowe wskazówki znajdują się na przedniej części opakowania i wskazują konkretne kroki w rutynie: STYLIZACJA, OCZYSZCZANIE, ODŻYWIANIE i KURACJA.

To rozwiązanie ułatwi dokonanie wyboru i jest zgodne z najczęściej występującymi stanami włosów – takimi jak zatrzymywanie wilgoci, porowatość i łamliwość, a także z konkretnymi potrzebami wymaganymi dla tego typu włosów.

Opakowania produktów nadal pozostaną w charakterystycznym pomarańczowym kolorze. Jednak nowy odcień stanie się świeższy i żywszy, a całość będzie wyglądać bardziej nowocześnie i wyróżni się na półce.

Wszystkie rodzaje kręconych włosów potrzebują świadomej pielęgnacji, która podkreśli ich naturalne piękno. Dlatego, aby dbać o nie w odpowiedni sposób warto sięgać po produkty dedykowane temu rodzajowi włosów. Specjalnie opracowana formuła kosmetyków CANTU Beauty, bazująca na super składniku, jakim jest masło shea, zapewni nawilżenie oraz piękny blask wszystkim rodzajom kręconych włosów!

Już niebawem w sieci drogerii Rossmann oraz na stronie www.rossmann.pl dostępne będą produkty z linii Cantu Shea Butter w nowej odsłonie!

  • Define and shine custard
  • Coconut Curling Cream
  • Curl Activator Cream
  • Comeback Curl Next Day Revitalizer
  • Leave In Conditioning Repair Cream
  • Hydrating Cream Conditioner
  • Cleansing Cream Shampoo

 

Poprzedni

Pożegnaj trądzik – czas na zdrową skórę!

Następny

Szampony do włosów o niskiej, średniej i wysokiej porowatości od Jantar

Zobacz również to: