fbpx
środa, 22 maja 2024

Dziękujemy, że to z nami odkrywasz własne piękno. Dziękujemy, że z zaufaniem obserwujesz jak od 15 lat nieustannie odpowiadamy na Twoje potrzeby. Dziękujemy, że uwierzyłaś w TRUE MATCH – podkład z serum zamknięte w jednej buteleczce. Z dumą obchodzimy właśnie święto produktu, który zmienił sposób myślenia o makijażu! Celebruj z nami urodziny TRUE MATCH!

Im jesteśmy starsze tym lepiej znamy te prawdziwe wersje siebie, bo przestajemy być zależne od opinii innych. Kiedyś eksperymentowałam z makijażem – raz robiłam sobie mocniejszy, raz lżejszy, innym razem teatralny… W tym temacie odkryłam siebie naprawdę dopiero kilka lat temu – czuję się sobą w lekkim i naturalnym makijażu, takim, który podkreśla moją urodę” – mówi Magdalena Kanoniak – Radzka, Influencerka, członkini Beauty Squad L’Oréal Paris.

Jestem wielką fanką trendu SKINIFICATION — podoba mi się to, że makijaż i pielęgnacja występują razem w jednym produkcie. Zachwycają mnie osiągnięcia L’Oréal Paris w zakresie łączenia pielęgnacji z makijażem. Efekty takiego podejścia odczuwam, stosując podkład TRUE MATCH, który w 80% składa się z nawilżającego kompleksu z kwasem hialuronowym. Poza tym dzięki VIRTUAL TRY ON L’Oréal Paris można idealnie dobrać sobie kolor — to naprawdę super działa!” – podkreśla.

PODKŁAD, KTÓRY DBA O TWOJĄ SKÓRĘ

TRUE MATCH to podkład z serum, pionier w pielęgnacyjnym makijażu skóry. Jego lekka, innowacyjna formuła idealnie wpisuje się w trend SKINIFICATION. Zawiera 80% nawilżającego kompleksu z kwasem hialuronowym. Dzięki pielęgnacyjnym właściwościom idealnie dopasowuje się do skóry i poprawia jej jakość w 2 tygodnie*: cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona. Jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i daje ochronę przeciwsłoneczną SPF 17. Podkład zapewnia długotrwałe nawilżenie i komfortowo integruje się ze skórą nawet do 24 godzin.

*Test samooceny, 103 kobiety

Grażyna Torbicka, dziennikarka, ambasadorka marki L’Oréal Paris docenia fakt, że TRUE MATCH: „rzeczywiście dopasowuje się do mojej skóry – sprawiając, że granice między nią, a podkładem nie istnieją, a także daje mi uczucie nawilżenia. Nosząc go nie czuję się jakbym miała na niej maskę. To jest dla mnie bardzo istotne, bo moja skóra nie jest już w sposób naturalny ani tak jędrna, ani tak nawilżona, jak kiedyś. Wymaga lekkiego podkładu, który jednak dobrze kryje.”

Anna Markowska, modelka, członkini Beauty Squad L’Oréal Paris dodaje: „Polecam TRUE MATCH swoim przyjaciółkom, a to według mnie najlepsza rekomendacja. W przypadku tego produktu nie ma także ryzyka, że któraś nie znajdzie dla siebie odcienia, bo ten podkład oferuje chyba wszystkie możliwe!”.

TRUE MATCH I NATURALNY MAKEUP NO MAKEUP. JAK GO WYKONAĆ?
RADZI AGA WILK MAKE UP ARTIST L’ORÉAL PARIS:

Wystarczą ci dwa produkty! Na odpowiednio oczyszczoną i nawilżoną skórę nałóż jedną pompkę podkładu pielęgnacyjnego TRUE MATCH. Taka ilość wystarczy do wyrównania kolorytu całej twarzy. Jeśli zależy ci na mniejszym kryciu i bardzo naturalnym efekcie: nałóż podkład palcami. Jeśli lubisz większe krycie i trwałość: wklepuj go gąbeczką do makijażu. Taki makijaż jest łatwy do zrobienia i nie obciąża skóry – wręcz przeciwnie! Dzięki zawartemu w nim 80% nawilżającemu kompleksowi z kwasem hialuronowym – dodatkowo ją pielęgnuje. Idealnym produktem uzupełniającym będzie korektor rozświetlający pod oczy o nowej, genialnej formule również łączącej makijaż i pielęgnację. Zniweluje on zasinienia pod oczami, rozświetli, dodając świeżości spojrzeniu. Korektor rozświetlający TRUE MATCH EYE CREAM IN A CONCEALER powinien mieć kolor zgodny był z odcieniem skóry i podkładu”.

GOTOWA NA NIEZWYKŁE URODZINY? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO TRUE MATCH!
NIECH ŻYJE NIEPOWTARZALNOŚĆ I DUMA Z BYCIA SOBĄ!

Poprzedni

Wzmocnienie włosów po lecie z marką Jantar

Następny

Autentycznie wybitna nowość – Oranżada Hellena Zero Cukru!

Zobacz również to: